film

Więcej o:

film

Wypowiedzi na forum o:

film

 • Film.

  Nie chcę się komuś wklejać w wątek więc zapytam. Poszukuję czegoś ciekawego, filmu, nie serialu. Kryminał, thriller, horror. I dostępne na Netflixie.

 • Jaki film na weekend?

  Wiem, ze to fefnasty wątek na ten temat, ale ostatnio oglądamy głownie seriale (swoją drogą polecam "Pokonanych" na Netfliksie) i mamy ochotę na jakiś film. Czy możecie coś polecić? Najchętniej kryminał, sensację lub obyczajowy. Raczej mam na myśli względne nowości, ale niekoniecznie. Z góry

 • Nowe stare polskie filmy

  Polskie filmy przestałam oglądać gdzieś w okolicach 2005 - 2006. W ogóle przez lata jakoś tak nic nie oglądałam. W zeszłym roku obejrzałam około 100 najlepszych filmów XXIw. W tym roku robię jednego wielkiego polskiego catch-upa. Niestety ciężko mi wybrać który film jest dobry a który do niczego.

 • Serial lub film na sali sądowej

  Podrzućcie jakieś tytuły filmów/seriali, których akcja toczy się na sali sądowej. Niekoniecznie całość ale jakaś konkretna część.

 • Film na wieczor

  Czy ktos jest w stanie polecic jakis fajny film? Raczej nie serial-cos na jeden wieczor. Gatunek w sumie obojetny,ale niekoniecznie ciezkie i przygnebiajce. Raczej komedia, przygodowy, katastrogiczny, Ktos? Cos?

 • Film.. 365 dni: Ten dzień

  Od dzisiaj na Netfliksie oglądać można film "365 dni: Ten dzień". Jest to druga produkcja na podstawie popularnej serii erotycznych powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. W rolach Laury i Massimo powrócą Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone, a wraz z nimi gorąca atmosfera otaczająca tę

 • Czeski film - Upir z Ferratu

  Nie mam zielonego pojecia kto wpadl na taki pomysl Upir z Ferratu malo znany czeski film, niestety tylko po czesku, ale jak ktos chce, to zrozumie. Ferrat to chyba nawiazuje do Ferrari.

 • Film

  Oglądałam ostatnio nędzny film, horror na netflixie. Był bezdennie głupi, ale strasznie mnie ciśnie, żeby wiedzieć o co chodzi w zakończeniu. Film to Grzechotnik, z 2019 roku. Oglądała któraś z Was i wyjaśni mi o co chodziło z tym zakończeniem i autostopowiczem? Przecież go zabila ?

 • Ruby na ratunek cały film lektor

  Opis filmu: Policjant Dan pragnie wielkiej kariery w jednostce poszukiwawczo-ratunkowej K-9, natomiast pies ze schroniska, który zwie się Ruby nie może znaleźć swojego nowego domu. Dan i Ruby trafiają na siebie i rodzi się między nimi wielka więź, która będzie im bardzo pomocna w stawieniu czoła ich

 • film dla zagraniczniaka

  Znajomi spoza Europy chcą, żebym im poleciła jakiś polski film. No i teraz mam dylemat - bo większość klasyków, które mi przychodzą do głowy wydaje mi się zbyt hermetyczna. Chętnie pokazałabym np. "Ziemię obiecaną" czy "Człowieka z marmuru" z jakimś komentarzem, ale się waham. Komedii typu Bareja