Tani lot do Mediolanu? Tiktoker zapłacił grosze. Cena wynosiła mniej niż koszt średniej pizzy

Tanie loty to marzenie wielu z nas. Okazuje się, że czasem można wychwycić niezłą perełkę. Jednak w takich wypadkach liczy się czas. Jednak, jeśli akurat mamy wolny weekend, albo planujemy urlop, ale nie wykupiliśmy żadnej ciekawej oferty, warto polować na różne okazje. Tikoker pokazał, jak udało mu się polecieć do Mediolanu za kilka funtów.
Zobacz wideo Pionowy Las w mieście. Znakomity pomysł na walkę z trującym smogiem

Mediolan to stolica mody, która przyciąga tłumy turystów. Jednak podróż często wiąże się ze sporymi kosztami. Zdarzają się jednak wyjątkowe okazje, kiedy mamy szansę kupić bilet za grosze. Przekonał się o tym pewien Brytyjczyk, który wykupił tani lot i zamieścił nagranie na TikToku ze swojej podróży.

Tani lot do Mediolanu. Tiktoker zapłacił tylko kilka funtów

Callum Ryan udostępnił nagranie na TikToku, w którym prezentuje, jak udało mu się wyjechać do Mediolanu za jedynie osiem funtów brytyjskich, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę niewiele ponad 40 złotych. 

Bilet zakupił w dniu wylotu. Rejs odbywał się liniami lotniczymi Ryanair, z lotniska London Stansted do Mediolanu. Tiktoker spakował mały plecak i ruszył w drogę. Dodatkową zaletą podróży był fakt, że w samolocie obok jego siedzenia nie było drugiego pasażera. Dzięki temu cieszył się większym komfortem.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pojechał do Mediolanu na pizzę. Film na TikToku obejrzało mnóstwo internautów

W drugiej części nagrania widzimy jak Callum Ryan udaje się na pizzę do restauracji. Na obiad zapłacił 7,50 funtów, plus 2,22 za obsługę, co daje w sumie niecałe 20 złotych. Podliczając koszty, spontaniczna wycieczka kosztowała 60 złotych. 

Dla porównania Tiktoker pokazał cenę pizzy jednej ze znanych sieciówek. Za średnią margerittę zapłaciłby 19 funtów, czyli nieco ponad 100 złotych. Oznacza to, że lot do Mediolanu i obiad w stolicy mody kosztował mniej niż zamówienie obiadu. Film obejrzało wielu internautów, którzy dzielili się podobnymi historiami. Padły jednak pytania o koszty lotu powrotnego oraz ewentualna cena za nocleg. Nie wiadomo, ile zapłacił Ryan.

Więcej o: