Belgia

Więcej o:

Belgia

Wypowiedzi na forum o:

Belgia

 • Czy Belgia przetrwa? Film ilustrowany.

  Ciekawy film ilustrowany o historii i przyszłości Belgii. ;;lACeqNk7Gl8;;;;Dlaczego Belgia jest tak podzielona ? Historia i przyszłość Belgii. Film ilustrowany.

 • Ilustrowany film o historii Belgii.

  ;;lACeqNk7Gl8;;;;Dlaczego Belgia jest tak podzielona ? Historia i przyszłość Belgii. Film ilustrowany.

 • Dzielna policja w Belgii walczy z Coronavirusem

  Wrzucilem ten post na inne forum gazety - polecial po minucie. W metrze Polsat news informowalo, że podczas zamieszek w Belgii rannych zostalo trzech policjantów. Ciekawe czy wliczyli w to

 • Belgia/Holandia podziękowania

  Dziękuje wszystkim emamom za porady dotyczące miejsc wartych zwiedzenia w Belgii i Holandii. Własnie wrociliśmy z tygodniowego wypadu. Zwiedzony Amsterdam(miasto, Madame Tussauds, Scheepvaartmuseum), wyspa Marken, Bergen am see, Lejda, Delf, Edam, Gouda. W Belgii Brugia, Gandawa, całe wybrzeże.

 • tfoja Belgia tesz pracuje bez zarzutu

  napisała: > rafineria pracuje bez zarzutu tfoja Belgia tesz pracuje "bez zarzutu" tyle, ze po prostu takowa nie istnieje. istnieje tylko Flandria i Wallonia.

 • PRACA - MONTER RUSZTOWAŃ - HOLANDIA,BELGIA

  Dla kilku naszych klientów przez cały rok potrzebujemy wielu Monterów Rusztowań do pracy na obiektach przemysłowych na terenie Belgii , Holandii oraz Niemiec. Firma wymaga od kandydata: ? VCA lub SCC ? Doświadczenia w zawodzie ? Podstawowej znajomosci jezyka obcego ? Certyfikat DNV ( mile widziany)

 • Mnie smieszy tylko slowo: - Belgia.

  napisała: > ... Kielce" już od dzieciństwa przyprawiała mnie o śmiech:) Nie wiem tez po co w 1914-tym marszalek Pilsudski najpierw tam sie wybral ? - Pewnie dla zabawy. PS. Mnie smieszy slowo Belgia. bo to kraj, ktory nie istnieje. istnieje tylko Flandria i Wallonia.

 • koniec Belgii jest blisko.

  napisało: koniec jest jeszcze daleko. koniec tfojej Belgii jaka znasz - jest blisko. i nie smec na polskich forach - tylko zajmij sie swoim siedliskiem.

 • Belgia rozluźnia restrykcje koronawirusowe mimo...

  Eksperci medyczni krytykują podejście rządu. "To nie jest czas na rozluźnianie restrykcji. Na tych, którzy na to pozwalają, ciąży wielka odpowiedzialność" - powiedział cytowany przez publicznego nadawcę VRT wirusolog Marc Van Ranst. Belgijska minister zdrowia Maggie De Block odpowiadając na

 • a jak w tfojej Belgii? - stac cie jeszcze na pivo?

  bo jak czesto wpadam do Belgii - to pivo tam rzadko kupuje... ciekawe maja piva - tylko... DWA razy drozsze od niemieckich.