aplikacje

Więcej o:

aplikacje

Wypowiedzi na forum o:

aplikacje

 • Aplikacja do finanasów domowych

  Czy możecie polecić aplikację do zarządzania domowymi finansami? Zależy mi przede wszystkim na konstruowaniu budżetów do różnych kategorii. Warunek konieczny: dodawanie użytkowników. Chodzi o to, żeby korzystać a aplikacji we dwójkę, każdy na swoim urządzeniu. Pobrałam już kilka aplikacji i żadna

 • Librus aplikacja

  Witam jak zalogować się na konto rodzina w aplikacji u dziecka na telefonie ale żeby nie widzialo mojego konta i konta rodzeństwa. Loguje się na konto Librus ale powiadomienia przychodzą ze wszystkich kont rodzica i dzieci .

 • Aplikacje - nawyki i kalendarz

  Ponieważ ematka wszystko wie i na wszystkim się zna, to się spytam. ? Szukam aplikacji na telefon. Do nawyków i i kalendarza. Najchętniej jednej, ale jak się nie da, to trudno. Jest tego ogrom i nie wiem co wybrać. Czego używacie? Co polecacie?

 • Aplikacja More Diamonds

  Polecam aplikację More Diamonds, którą nie tak dawno odkryłam. Sprawa polega na zdobywaniu wirtualnych diamentów dzięki kopalni, radarom oraz mapie, które można później na specjalnej giełdzie sprzedać innym użytkownikom. Zarabiać również można dzięki systemowi poleceń, każdy otrzymuje indywidualne

 • Aplikacja płacąca za wykonywanie prostych zadań

  Gemgala jest to aplikacja do zarabiania pieniędzy, której sposób działania jest dość wyjątkowy, a mianowicie czatowanie z kilkoma innymi użytkownikami podczas zarabiania pieniędzy. Aplikacja została wydana w sklepie Play od 21 kwietnia 2022 r., Oprócz możliwości czatowania z innymi użytkownikami,

 • Aplikacja

  Czy da się wejść na forum w aplikacji mobilnej na androida

 • Czy jest taka aplikacja gdzie zaznaczysz konkretne

  Czy jest taka aplikacja gdzie zaznaczysz konkretne cele a apka pokażę trasę?

 • Bonus w aplikacji

  Polecam aplikację MyFin, gdzie otrzymujemy bonus 5?. MyFin to cyfrowy portfel, który pozwala każdemu zarejestrowanemu klientowi aplikacji odbierać i wysyłać pieniądze na konto z numerem IBAN, Pobierz aplikację z Google Play lub App Store. W polu ?Invite Code? wpisz: KA00I3FS Wybierz konto w walucie:

 • Przestępstwa kierowców na aplikacje

  Dlaczego kierowcy przewozów na aplikację popełniają przestępstwa? Przecież nie są anonimowi, są znani z imienia i nazwiska, z numeru rejestracyjnego pojazdu. Dlaczego mimo tego popełniają przestępstwa?

 • Aplikacje lojalnosciowe sklepów.

  Czy macie aplikacje wszystkich sklepów, w których robicie zakupy i za każdym razem skanujecie swoją kartę? Zwłaszcza gdy są zniżki za posiadanie karty?