zachowanie

Więcej o:

zachowanie

Wypowiedzi na forum o:

zachowanie

 • Oświadczenie o zachowaniu poufności

  Firma z którą się rozstaję ( pisałam o tym) chciałaby:) abym podpisała oświadczenie o zachowaniu poufności;) Miałam styczność z wieloma danymi wrażliwymi, historiami z życia klientów które nie powinny wypłynąć. Działalność firmy obecnie prowadzi do wielu reklamacji, mam dostęp wciąż do tych danych.

 • Zachowanie dziecka

  Dzień Dobry mam pytanie odnośnie zachowania obcego dziecka , co zrobić gdy obce dziecko zaczyna wyzywać lub nawet zachowywać się agresywnie w stosunku do dorosłej osoby czy można coś zrobić ze względu prawnego policja straż miejska czy coś w tym stylu zadzwonić po nich Jak się zachować w takiej

 • Czy można zachować tradycje i wiarę bez kościoła

  Skoro zachowaliśmy polskość pod zaborami i okupacjami to noże per analogia uda się zachować basza wiarę i tradycje bez kościoła instytucjonalnego i bez niektórych duchownych ? Czyżby rak próba nas czekała ?

 • Odpowiedzialność za zachowanie kierowcy

  !7i13312!8i6656 Tekst linku Jak widać, widoczność praktycznie po horyzont, zagrożenia nie było, pociąg przejechał po minucie. Zachowanie - dla zasady - i tak naganne, bo jednak nie należy slalomować pomiędzy szlabanami, w dodatku z dziećmi. Ale nie o to chodzi. Cytat: konsekwencje spotkały już

 • Jak zachować świeżość pieczywa?

  Potrzebuję na niedzielne popołudnie świeżych bułeczek, bagietek i drożdżówek. Muszę je kupić w sobotę rano, czyli ze będą z nocnego piątkowo-sobotniego wypieku. Jak je przechować, żeby zachowały świeżość i nie były gumiaste? Foliowa torebka? Może włożyć na noc do lodówki? Może jakiś pojemnik? Ma

 • Re: Nietypowe zachowania lekarzy

  >mówi do mnie per Mia >spytał mnie czy może mnie przytulić i przytulił To sa "nietypowe zachowania"? Smutne to jak cholera.

 • Re: zachowanie faceta - ciągle to samo

  Przypomina mi to zachowania chłopców u mnie na wsi. Sprawdzić czy nie słoik bez kapitału społecznego.

 • Re: zachowanie faceta - ciągle to samo

  Zachowanie kobiet - zawsze tak samo. Pozwalają mężczyzną na zbyt wiele a potem mają pretensje do całego świata.

 • Re: Oświadczenie o zachowaniu poufności

  Sąd tak, na pewno. Ale nie niweluje to roszczenia (byłego) pracodawcy z tytułu naruszenia umowy o zachowaniu poufności poprzez zeznawanie przed sądem. Niestety.

 • Re: Nietypowe zachowania lekarzy

  smutne dla mnie jest to, ze czlowiek naturalne zachowania zmuszony jest nazywac "nietypowymi". W okropnym tempie sie odczlowieczamy. Ciekawe czy blizej juz nam do robota czy zwierzecia?