wyspy Zielonego Przylądka

Więcej o:

wyspy Zielonego Przylądka

Wypowiedzi na forum o:

wyspy Zielonego Przylądka

 • Wyspy Zielonego Przylądka urlop?

  Dziewczyny które były na wakacjach na Wyspach Zielonego Przylądka we wrześniu, końcem? Jak z porą deszczową? Czy może korzystniej w innym miesiącu?

 • Wyspy Zielonego Przylądka

  W styczniu wybieram się na Wyspy Zielonego Przylądka z Itaką. Czy ktoś ostatnio był na tej wycieczce i mógłby się podzielić wrażeniami ?

 • Wyspy Zielonego Przylądka

  Witam. Wybieram się z Triadą 1 marca 2008r. na Wyspy Zielonego Przylądka. Czy ktoś też jedzie? Jeśli tak to proszę o odzew na GG 7945108.

 • wyspy zielonego przylądka

  czy ktoś z szanownych forumowiczów bawił na Wyspach Zielonego Przylądka? Oferty wszystkich biur cenowo wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale czy równie aktrakcyjnie jest na miejscu? Będę wdzięczny za wszelakie informacje.

 • Wyspy Zielonego Przylądka.

  Witam, planuje wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka, czy ktoś tam był,jakie są wasze doświadczenia i rady?Jaką porą roku jechać? Pozdrawiam --

 • Wyspy Zielonego Przylądka

  Witam. Wyjeżdzam 1 marcu 2008r. z Triadą na urlop na Wyspy Zielonego Przylądka. Poszukuję osób które tak jak ja wykupiły ten wyjazd i chciałyby stworzyć stałą paczkę na wyjazd. W grupie zawsze raźniej. Mój gg 7945108. Jasio "wędrowniczek".

 • Wyspy Zielonego Przylądka - majówka

  Witam, wybieram się na Wyspy Zielonego Przylądka :) Chętnie poznam towarzyszkę podróży :) Termin wyjazdu, już koniec kwietnia, maj. Jestem osobą miłą i z poczuciem humoru. Pozdrawiam Serdecznie Podaję adres e-mail kontaktowy

 • Senegal i Wyspy Zielonego Przylądka

  Interesuje mnie wyjazd indywidualny do Senegalu i na Wyspy Zielonego Przylądka. Czy ktoś może podać mi linki na przeloty i hotele? Dziękuję. Mogę udzielić informacji na temat Gambii,Meksyku,Iraku, Kuwejtu, Jordanii,Sri Lanki.

 • Wyspy Zielonego Przylądka

  Itaka ma w ofercie wycieczkę "Wyspy Zielonego Przylądka". Jest to tygodniowa objazdówka po trzech z WZP. 1. Czy ktoś był na tej wycieczce i może coś powiedzieć. 2. Planuję kupić tę wycieczkę w terminie od 30.08.2016., ale termin nie jest jeszcze potwierdzony, bo za mało zgłoszeń. Czasem ludzie się

 • Wyspy Zielonego Przylądka

  Witajcie, Poszukuje kolezanki do wspolnego wypoczynku i zwiedzania Wysp Zielonego Przylądka. Jestem dyspozycyjna w terminie 2-10/06, termin niestety sztywny. Preferowany wyjazd last minute, ponieważ wtedy wychodzi duzo taniej. Dla przykladu: wylot 13/05 na tydzień kosztowal ponad 3,5 tys, w opcji LM