wydatki

Wypowiedzi na forum o:

wydatki

 • A kto zmniejszy wydatki na święta?

  A kto zmniejszy wydatki na święta? Czy inflacja nie zrobiła wam różnicy w portfelu? Mi chyba robi. Chociaż w momencie rozpoczęcia kryzysu akurat dochody nam się zwiększyły. Tylko własciwie, akurat świątecznie, nie specjalnie z czego kroić.

 • Szybka Pożyczka na Dowód ? Na Nagłe Wydatki

  Drodzy Forumowicze, W dzisiejszych czasach niespodziewane wydatki mogą nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Często potrzebujemy wsparcia finansowego, aby sprostać pilnym potrzebom. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam Szybką Pożyczkę na Dowód, dostępną na stronie: Dlaczego warto wybrać

 • Re: Wydatki studenta

  Nawet nie brałam do głowy wydatku w kwocie 5tys miesięcznie na studenta zamiejscowego.

 • Re: Wydatki studenta

  To nie jest taki prosty rachunek, żeby podzielić wydatki na 4. Życie w grupie jest tańsze.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Inflacja i rok z dużymi wydatkami, będzie skromnie. Nie planujemy żadnych ozdob czy dodatków, tylko jedzenie i prezenty dla 4 dzieci (jakieś 300 zł).

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Mam w tym roku mniej gości, więc tym samym wydatki na jedzenie będą mniejsze. Tzn. nie wiem, czy finansowo wyjdzie mniej, ale ilościowo na pewno.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  A nie, aż takiej konieczności ucinania nie mam, więc tych wydatków nie ucinam. Potrzeby ucinania dla samego ucinania też nie mam, więc ta kwota zostanie w budżecie świątecznym bez zmian.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Nie wiem, czy wydatki, ale odkąd święta są u mnie (i spędzamy je we czworo), robię ankietę pt. co kto chce jeść w święta - i to robię. Nic mi się nie marnuje, nikt się nie przejada, a wszyscy zadowoleni ze swoich ulubionych świątecznych potraw.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  U mnie nie są jakieś gigantyczne, bo przyjęcie wigilijne i obiad świąteczny szykuje sama, wykorzystując warzywa z ogrodu. Jedynie pierogi i uszka kupuję w restauracji, bo brakuje mi już czasu na to. Najwięcej wydatków pochłoną prezenty, szczególnie dla dzieci, ale co roku jest to zbliżona kwota.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Ja mam ochotę świąt nie robić wcale. Znalazłam przy black weeku niedrogi przedświąteczny wyjazd do zajebistego Hotelu w naszej ulubionej górskiej miejscówce i na tym mam ochotę zakończyć wydatki świąteczne (poza prezentami dla najbliższych ofkors). Wykańczam właśnie mieszkanie i na każdym kroku