Termy Maltańskie

Więcej o:

Termy Maltańskie

Wypowiedzi na forum o:

Termy Maltańskie

 • Termy Maltańskie

  Kiedy otwierają Termy Maltańskie? Może ktoś się orientuje jakich cen za wejście można się spodziewać? Z góry dzięki za info!

 • Aquapark/termy maltańskie- noclegi

  Hej dziewczyny, Chcemy na dwa/ trzy dni pod koniec sierpnia wybrać się pierwszy raz do term maltańskich. Polećcie proszę jakiś przyzwoity nocleg dla 4 osób ( 2 dorosłych + 2 dzieci : 15 i 9 lat ). Najlepiej, żeby było dość blisko i wyżywienie też mile widziane ?

 • Termy Maltańskie

  W ub. niedzielę udostępniono do zwiedzania część rekreacyjną Term Maltańskich. Po oddaniu do użytku /prawdopodobnie / w październiku będzie kolejnym obiektem sportowym w Poznaniu, gdzie można będzie spędzić ciekawie czas. Mam nadzieję, że ceny nie będą zaporowe dla przeciętnego mieszkańca miasta. --

 • Termy Maltańskie: znamy wykonawcę

  Z czego żyje spólka Termy Maltańskie? Bo jak widzę, ma prezesa, pewnie zastępcę i jeszcze parę innych osób się przyssanych do pieniędzy za nic nie robienie.

 • Termy Maltańskie - Poznań

  Termy Maltańskie - największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce i drugie co do wielkości tego typu obiektem w Europie , położony na północnym brzegu Jeziora Maltańskiego niedaleko ośrodka rekreacyjnego Malta i toru Kolejki Parkowej Maltanka wiodącej do Nowego Zoo w Poznaniu. W obiekcie znajdują

 • Spłonęła sauna na Termach Maltańskich

  >mówi Magdalena Wesołowska, prezes Term Maltańskich. Najpierw wysle kierowce "po jogurty". A dopiero potem podyktuje rzecznikowi, co ma powiedziec.

 • Termy maltańskie - unieważnienie pozwolenia

  Właśnie się dowiedziałem, że nasz ukochany wojewoda wszczął procedurę unieważnienia pozwolenia na budowę Term Maltańskich. Z czystej przyzwoitości i z szcacunku do forumowiczów nie będę tego komentować!!!!!

 • Termy Maltańskie - ALE JAJA

  Ludzie zobaczcie jakie pierdoły i bzdury zamieszczone są na stronie Term Maltańskich. Szczególnie polecam zakładkę "Centrum Rehabilitacyjne". Interesujące, czyjaż to firma (Beauty Center) ma już zapewnione miejsce w Termach.

 • Termy Maltańskie mają urodziny. Pani prezes roz...

  Imprezy firmowe w Poznaniu warto organizować z firmą, która cieszy się powodzeniem na rynku rozrywkowym, szczególnie jeśli zależy nam na udanej organizacji atrakcji na imprezie. Animacje prowadzone przez nas na pierwszych urodzinach Term Maltańskich były niesamowicie udane. Wszyscy podczas tego

 • Miasto nie zrezygnuje z Term Maltańskich?

  od lat raz do roku podrzucają tego kotleta, a jak światowo - kurortowo to brzmi ... Termy maltańskie !! panowie racjowie, próżniactwo i nieudolność !