rezerwacja

Więcej o:

rezerwacja

Wypowiedzi na forum o:

rezerwacja

 • turyści odwołują rezerwacje w Polsce

  Niedawno na forum były dwa wątki: jeden o tym, że domki nad morzem drogie, drugi o tym, że ludzie z zagranicy boją się odwiedzać Polskę, co przez wiele forumek zostało wyśmiane jest już artykuł o tym, że turyści masowo odwołują rezerwacje w Małopolsce ciekawe, czy tylko tam? a co z Bieszczadami, w

 • Re: Kraków - elektroniczna rezerwacja w Urz Paszp

  Nie podaje się nigdzie imienia, nazwiska czy numeru Pesel. Tylko e-mail. Punkt 4. Regulaminu mówi: "Rezerwacja wizyty dla grupy osób (członkowie rodzin, grupy pracownicze) wymaga uzyskania osobnych rezerwacji dla każdej z osób (w tym małoletnich dzieci)." więc dobrze zrobiłaś pobierając kilka

 • Re: Kraków - elektroniczna rezerwacja w Urz Paszp

  Tylko maila podajesz, bez nazwiska i imienia. Pouczenie w regulaminie jest chyba o to, żeby odstraszyć potencjalnych ?spekulantów? rezerwacjami.

 • Re: Kraków - elektroniczna rezerwacja w Urz Paszp

  Dzięki Dziewczyny, trochę się uspokoiłam, że chyba jest ok z tą rezerwacją. A powiedzcie mi jeszcze, proszę, czy wnioski można wczesniej wydrukować i w domu wypełnić, czy wszystko załatwia się tylko na miejscu?

 • Trener personalny rezerwacje online

  Pokawil sie nowy serwis Internetowy na ktorym mozna reklamowac swoje uslugi np. Trening personalny. umozliwia rezerwacje online, kalendarz elektroniczny oraz powiadomienia sms, emial dla klientow. Co wazne mozna uzywac bez dostepu do Internetu.

 • Re: turyści odwołują rezerwacje w Polsce

  Jeśli chodzi o Kraków to rezerwacje chyba raczej odwoływane są przez kryzys uchodczy niż poczucie zagrożenia

 • Re: turyści odwołują rezerwacje w Polsce

  Ponieważ na nasz morze jeżdżę poza sezonem, wiec się nie orientuje, ale czy odwołane zagraniczne rezerwację spowodują zapaść turystyki? Aż tylu zagranicznych turystów?

 • Re: turyści odwołują rezerwacje w Polsce

  A u mnie (mam mieszkanie na krótkim) ostatnio wysyp rezerwacji, w tym z zagranicy. Teraz mam Szweda, na czerwiec Amerykankę. Z tym, że to nie są raczej typowo turystyczne przyjazdy, a biznesowe.

 • Booking rezerwacja.

  Pomóżcie! Po raz pierwszy robiłam rezerwację z booking - hotel nad Bałtykiem. Zarezerwalam, bo pokój ostatni, więc chciałam się dzień - dwa namyślić i ew. odwołać, ale po dokonaniu rezerwacji dostałam info, że: - do mojego pokoju nie należy miejsce parkingowe (przy rezerwacji było pytanie, czy

 • Rezerwacja

  Jak wygląda rezerwacja na mieszkanie u dewelopera? Czy deweloper daje jakieś pisemne potwierdzenie rezerwacji? Zaznaczam, że to jest rezerwacja bez wpłacania zaliczki.