reklama

Wypowiedzi na forum o:

reklama

 • Wy nie przesadzacie z tymi reklamami?

  Ja rozumiem, że żyć z czegoś trzeba, ale. Wpisuję login - w połowie reklama. Wpisuję hasło - to samo. Klikam w wątek - reklama. Przewijam wątek - reklama. Naciskam wyślij - reklama. Najgłupsza gierka na telefon ma tego mniej! I proszę bez dobrych rad o adblockach, bo nie ma dobrych adblocków na

 • Celebryci i reklama

  Wiadomo, na reklamie się zarabia niemałe pieniądze. Tyle że na razie część naszych celebrytek i celebrytów ma problem z reklamowanie alkoholu. A teraz to: reklama leków- na zdjęciu od razu aktorka i jej córka- to nie powinno dopuszczalne. Reklama kosmetyków, ubrań itp.- czemu nie, ale % i leków-

 • Reklama T - Mobile

  1. Wreszcie ktoś o tym pomyślał - ? 2. Do większości i tak nic nie trafi - ? 3. Nic tak nie wkurza, jak życzenia dla życzącego - ? Podoba wam konstrukcja i przesłanie tej reklamy?

 • Reklamy ośmionogów

  Zaczynam żałować wpisania się do wątku o przygodach z potworem w wannie, od tego czasu ciągle wyskakują mi reklamy jak poniżej. Tak wiem, mogę przeglądać forum przez adblocka. Jak się pozbyć tych cholernych stawonogów? Inne reklamy mnie nie irytują, ta przyprawia każdorazowo o mikrozawał.

 • Reklama kreatywnie

  Ja - człowiek generalnie nieprzemakalny na reklamy pamiętam taki myk... ;;F-2CcVPkL6E;;;;Mariola okocim spojrzeniu - stara reklama piwa

 • Czy GW powinna nam płacić za reklamy?

  Niewielu nas tu jeszcze klika. A co klikniecie to pojawia reklama. Naprawdę zastanawiam się czy nie zażądać zapłaty za zwiększanie ich reklamowej klikalności. Nie wiem tylko ile zażądać. 10 groszy za kliknięcie? -- A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".

 • Reklama która Was wzrusza

  Za każdym razem jak leci ta reklama społeczna, albo spot, to po prostu beczę. Druga to ta, co starszy pan powysyłał do rodziny, która odmówiła przyjazdu na święta, zawiadomienie o swoim pogrzebie.. A Wy macie jakieś swoje?

 • A ulubiona reklama?

  Oprócz denerwujących reklam są zapewne takie, które lubicie a może nawet bardziej niż lubicie? Macie swoją ulubioną reklamę?

 • Re: Nie zmusicie mnie do odblokowania reklam.

  Ja też zablokowałem reklamy, bo uniemożliwiały normalne korzystanie z gazety. Teraz zamiast reklam umieszczają wpis'' Wygląda na to, że zablokowałeś reklamy". Jest i tak wygodniejsze od reklam, bo to stwierdzenie jest mniejsze niż reklamy..

 • Reklamy

  Właśnie na ematce mignęła mi reklama z Chajzerem reklamującym jakieś materiały ociepleniowe, wcześniej po drodze mijałam Prokopa z serwisem wakacyjnym. Inni celebryci reklamują fastfoody, o bankach nie wspomnę, bo praktycznie każda reklama jest okraszona jakąś znaną facjatą. Jak myślicie, czy to oni