prom

Więcej o:

prom

Wypowiedzi na forum o:

prom

 • Prom Morawieckiego

  ,,Gróbarczyk, obecnie wiceminister infrastruktury, przekazał w lutym tego roku w odpowiedzi na interpelację posła Jarosława Rzepy, że w inwestycji doszło do "opóźnień", a dalszymi pracami zajmie się nowa spółka - Promy Polskie Sp. z o.o. Poinformował również, że rozpoczęła się procedura wyboru

 • Re: OT promy Włochy

  Niewiele wiesz na ten temat, ale masz imperatyw napisania cokolwiek. W Chorwacji np. bilety są całodzienne, czyli przy rezerwacji promu rano, możesz płynąć promem po południu, jeśli się spóźnisz. To samo w Grecji na krótkich liniach, przy dłuższych bez problemu można przebukować.

 • Re: OT promy Włochy

  na promie jest ograniczona liczba miejsc dla samochodow. wiec radze sie nie zpoznic :-(

 • prom Turkawka

  Czy ktoś może wie, co jest grane z promem Turkawką? Najpierw nie pływał, bo koronawirus, potem, bo za wysoki poziom wody, teraz za niski. o co chodzi? inne promy - Słonka, Pliszka, Wilga - pływają normalnie...

 • Re: OT promy Włochy

  Napisałem te przypowieść, żebyś sam mógł się zastanawiać ?How come??. Pekaesowi nie poradzę bo we Włoszech nie spoźniłem się nigdy na prom.

 • Re: OT promy Włochy

  I teraz podpusciles pekaesa. Prom mu ucieknie wiec bedzie sie domagal busika na wyspe. A "wogle" to moze bys cos doradzil pekaesowi w temacie zamiast sie martwic moim deklem?

 • Prom Morawieckiego- złe skutki

  My tu robimy sobie śmichy chichy na temat tego promu a sprawa jest jednak poważna. Polski amator potrzebuje promu(nie koniecznie tego co położył stępkę Morawiecki) a jednak nie może złożyć zamówienia w żadnej poważnej stoczni bo wiadomo będzie prom Morawieckiego. Tylko nie wiadomo kiedy, za to

 • Re: OT promy Włochy

  To zacząłeś z dupy strony. Na zaden prom z obowiązkowa rezerwacja kabin lub foteli taki numer nie przejdzie. -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

 • Re: OT promy Włochy

  I ograniczona liczba kabin i nawet foteli. A każdy miejsce musi mieć. A promy włoskie są dość mocno zapełnione. -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

 • Re: OT promy Włochy

  Czyli płyniesz jakimś lokalnym krótkim połączeniem bez kabin i obowiązkowych miejsc. Trzeba było od tego zacząć. To jak prom Tallin helsinki -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.