Novotel dzieciom

Program ?Family & Novotel? to propozycja hotelu Novotel dla rodzin z dziećmi. Dwoje dzieci do 16. roku życia, które dzielą pokój z rodzicami, może liczyć na bezpłatny nocleg i śniadanie

Jeżeli mieszkają oddzielnie, to z 50-procentową zniżką. Bezpłatne są również m.in. podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka i stoliki do przewijania niemowląt. Dodatkowe udogodnienie to możliwość opuszczenia pokoju do godz. 17 w niedzielę. Na nastolatków czekają w lobby konsole Xbox 360. Dzieci mają do dyspozycji miejsca zabaw wyposażone w mebelki i zabawki edukacyjne, a ponadto otrzymają na powitanie upominki związane z filmem "Auta 2" - efekt współpracy Novotelu ze studiem Disney/Pixar. Na specjalnych torach dzieci mogą urządzić prawdziwe wyścigi samochodzików, a nieco starsi zagrają w najnowszą grę "Auta 2". W ramach programu dostępne jest specjalne menu przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Do wyboru dań zachęca maskotka Gustino. Czekając na posiłek, mali goście dostają plansze rysunkowe i kredki.

Novotel to marka hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Na świecie jest ich prawie 400 w 58 krajach, w tym 11 w Polsce. Należą do sieci Accor. W Polsce hotelami Novotel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest głównym akcjonariuszem.

www.orbis.pl

www.novotel.com