Nie tego spodziewał się zobaczyć na plaży. Pluskały się dla ochłody jak ludzie. "Coś pięknego"

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się dość nietypowe zdjęcia z nadbałtyckiej plaży. Zwykle wczasowicze wychodzą wieczorami zobaczyć zachód słońca. Tym razem oprócz pięknego widoku można było obserwować nietypowych gości, którzy odwiedzili plażę.

Lipcowe wysokie temperatury sprawiają, że nie tylko ludzie pragną ochłody. W ubiegły weekend na stronie FB Lubuscy Łowcy Burz zostały opublikowane zdjęcia kąpiących się... łosi. Zwierzęta wybrały się na plażę o zachodzie słońca. Internauci są zachwyceni zamieszczonymi fotografiami. 

Zobacz wideo Czy po podwyżkach cen biletów taniej podróżuje się pociągiem, czy samochodem?

Łosie swobodnie poruszają się po mokradłach, świetnie pływają i nurkują

Łosie to potężne zwierzęta, mogą ważyć nawet pół tony. Swobodnie poruszają się po mokradłach, a także doskonale pływają i nurkują. Co ciekawe, potrafią spędzić pod wodą nawet całą minutę. Widok łosi nad morzem to wyjątkowe zjawisko, które może zaskoczyć niejednego wczasowicza. Kilka dni temu sieć obiegły zdjęcia zwierząt "plażujących" nad Bałtykiem w Jastarni. Łosie pływały w morzu i spacerowały po piasku. 

Bajkowe ujęcia uchwycił w ubiegły weekend fotograf z Szymanowa

Pan Maciej, któremu udało się zrobić zdjęcia kąpiących się łosi, miał wielkie szczęście trafić na tak niecodzienny widok. Mężczyzna przebywał na wczasach w Jastarni. Podczas jednego z wieczornych spacerów udało mu się sfotografować pływające w morzu łosie o zachodzie słońca. Zwierzęta, zażywały kąpieli, później wyszły z wody i przechadzały się po plaży.

Internauci pozostawili pod zamieszczonymi zdjęciami same pozytywne komentarze. Niektórzy żartują, że łosiom urlop też się należy. Inni doceniają oko fotografa, mówią, że zdjęcia są pięknie skadrowane i zazdroszczą uchwycenia tak niezwykłego zjawiska. Komentujący dzielą się też własnymi doświadczeniami i publikują okazy, jakie uchwycili aparatem w innych nadmorskich miejscowościach. Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Coś pięknego.
Im też upał dał się we znaki.
Sezon urlopowy rozpoczęty, więc one też nad morze.
Więcej o: