Manchester. Pijany pasażer Ryanair palił w samolocie. Został wyprowadzony w kajdankach

Często podróż samolotem jest ciekawym przeżyciem. Na pokładzie zdarzają się różne rzeczy. O tym mieli okazję się przekonać klienci Ryanair, którzy z Manchesteru lecieli na Ibizę. Pijany 23-latek został przyłapany na paleniu papierosów. Całe zajście zostało udostępnione na TikToku.

Więcej informacji o bieżących wydarzeniach znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Jak podaje The Sun, policja szybko zakuła 23-letniego Jacka Stringera w kajdanki i wyprowadziła go z samolotu. Niecodzienną sytuację sfilmował tiktoker Alex Jackson i opublikował ją na swoim profilu. Filmik bardzo szybko stał się viralem. Pijany pasażer zostanie oskarżony o zakłócanie porządku publicznego i będzie osądzony. 

Ryanair. Pasażer będący pod wpływem alkoholu palił papierosy

Zajście miało miejsce na lotnisku w Manchesterze w samolocie lecącym na Ibizę. Alex relacjonował, że mieli już opóźnienie, więc każdy pasażer był zdenerwowany. Okazało się, że dwie osoby były pijane. 

Nie widziałem tego, ale najprawdopodobniej jeden z nich zaczął palić. Stewardesa zabrała mu elektronicznego papierosa, on poprosił o jego zwrot. Odmówiła i powiedziała, że dzwonią na policję

- powiedział. Dodał, że do awantury nie doszło, ale po chwili na pokład samolotu weszli policjanci. Aresztowali oni mężczyznę, zakuli w kajdanki i wyprowadzili. 

Wideo na TikToku ma ponad trzy miliony wyświetleń. "Nie wiem, czemu ludzie nie przestrzegają zasad"

Na filmie widać, że ubrany w czarną kamizelkę policjant rozmawia ze stojącym w przejściu mężczyzną. Wskazuje na drzwi i mówi, by pasażer jak najszybciej opuścił pokład. Wideo, które obejrzało 3,1 mln osób, spotkało się z różnymi reakcjami użytkowników TikToka. 

Nie rozumiem, dlaczego przestrzeganie zasad jest takie trudne dla niektórych ludzi.
Nie można palić w samolocie. Policja dobrze zrobiła.
Jeśli nie potrafisz wytrzymać godziny lub dwóch bez palenia, nie powinieneś więcej latać samolotem

- czytamy we wpisach. Wśród komentarzy pojawiły się takie, które uznały, że reakcja personelu i policji była przesadzona. 

Myślę, że aresztowanie i skucie kajdankami to trochę za dużo.
Niby dobrze, ale po co aż tylu policjantów?
Kiedyś można było palić w samolocie i nie było takich problemów

- pisali internauci. 

Więcej o: