Ryanair. Półnagi pasażer próbował uderzyć innego mężczyznę. Potem mocno się tłumaczył

Podróż samolotem może okazać się nietuzinkowym wydarzeniem. Przekonać się o tym mieli podróżni, którzy lecieli linami lotniczymi Ryanair z Edynburga na Maltę. Półnagi mężczyzna krzyczał na współpasażera i próbował go uderzyć. Potem tłumaczył się, że nie jest agresywny. Pasażer został aresztowany.

Więcej informacji na temat nowości związanych z podróżowaniem znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Wyczyn mężczyzny został nagrany przez inne osoby i szybko trafił do sieci. Na TikToku można było obejrzeć filmik z tego wydarzenia. Materiał został opatrzony opisem „Facet oszalał w moim samolocie i został aresztowany". Niestety, wideo nie jest już w tym miejscu dostępne, ale internauci zdążyli je pobrać.

Całe nagranie znajdziemy natomiast na stronie "The Sun". Rozebrany pasażer krzyczy do innego człowieka: "what? what?", a załoga samolotu robi wszystko, by panowie się do siebie nie zbliżali. 

Zobacz wideo Twój lot się nie odbył? Co zrobić w takiej sytuacji? Ekspertka wyjaśnia

Tania linia lotnicza Jet2 zawiesiła trasy do wrześniaTana linia Jet2 zawiesza trzy trasy z Polski. Wrócą one we wrześniu

Ryanair. Mężczyzna krzyczy na pasażera. Następnie tłumaczy: "Nie jestem pozbawiony szacunku"

Zdarzenie miało miejsce 28 maja 2022 roku. Nie wiadomo, jakie wydarzenie wywołało taką reakcję mężczyzny. Na nagraniu możemy zauważyć, że pasażer oddał nawet cios w powietrze. W ten sposób chciał odreagować swoją złość. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zorientował się, że jest nagrywany. Na kolejnym filmiku, opublikowanym przez tiktokera o nicku @guy.on-airplane, próbuje się tłumaczyć i mówi do pasażerów:

Nie jestem pozbawionym szacunku facetem.

Rosyjski samolot (zdjęcie ilustracyjne)Chiny zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla boeingów i airbusów z Rosji

Ryanair odniósł się do sprawy. Pasażer został aresztowany na lotnisku

Rzecznik przewoźnika Ryanair szybko zabrał głos w tej sprawie. Poinformował, że służby zajęły się mężczyzną od razu po wylądowaniu samolotu. 

Załoga tego lotu z Edynburga na Maltę (28 maja) wezwała policję po przylocie od razu po tym, jak pasażer zaczął być uciążliwy. Samolot wylądował normalnie. Policja usunęła mężczyznę z pokładu, zanim pozostali pasażerowie bezpiecznie go opuścili.
Więcej o: