Ryanair wyprzedaje bilety! Tylko dziś do północy 40 proc. zniżki

Irlandzki przewoźnik ogłosił wielką wyprzedaż biletów. Tylko dzisiaj można skorzystać z promocji i nabyć bilety od 24 zł z Krakowa do Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Chcecie wiosnę spędzić w podróży - łapcie tanie bilety.

Więcej informacji o Polsce i świecie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Perfekcyjne zdjęcia z podróży? Pilnuj tych pięciu zasad!

Ryanair ogłosił wielką wyprzedaż. Tylko dziś można upolować loty tańsze do 40 proc. Masz czas tylko do północy. Marzec możesz spędzić w podróży, bo pula tanich biletów dotyczy lotów od 1 marca do 31 marca. W promocji znalazły się loty nie tylko z Krakowa, ale także z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Olsztyna, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Zainteresowany? Kliknij tutaj.

LOT tanie bilety oferuje w ramach akcji Szalone Środy. I na pewno będziemy o tym informować na naszych łamach. Tym razem z okazji Dnia Kobiet narodowy przewoźnik przygotował inną atrakcję i oferuje lot Dreamlinerem z Poznania do Warszawy. Samolot Boeing 787 Dreamliner wystartuje z Ławicy o godzinie 18:05. Lądowanie w Warszawie przewidziane jest na godzinę 19:05. Choć lot przewidziany jest na godzinę, pasażerowie spędzą w powietrzu nieco ponad pół godziny. Bilet na taki lot kosztuje 335 zł. 

Więcej o: