Praca marzeń? Linia Emirates rekrutuje w Polsce. 10 tysięcy złotych pensji i darmowe mieszkanie w luksusowym hotelu

Emirates szuka pracowników w Polsce. Warunków, które muszą spełnić chętni na dołączenie do załogi jednej z największych i najbardziej luksusowych linii lotniczych świata, jest tylko kilka, ale bardzo konkretnych.

Emirates, jedna z najbardziej luksusowych i najnowocześniejszych linii lotniczych na świecie, szuka w Polsce osób którzy dołączyłyby do międzynarodowej załogi. Dubajska linia lotnicza stawia na rozwój, w związku z czym potrzebuje więcej pracowników do obsługi nowych tras i maszyn.

Warunki zatrudnienia w Emirates

Tym, co może stanowić główny wabik dla kandydatów z Polski, jest wynagrodzenie, które ma wynosić prawie 10 tysięcy złotych miesięcznie (wolne od podatku) oraz darmowe zakwaterowanie w dubajskim hotelu o wysokim standardzie. Ponadto, członkowie załogi pokładowej mają otrzymać również pełny pakiet pracowniczy: darmowy dojazd do i z pracy, opiekę lekarską (w tym stomatologiczną). Do tego również zniżki do centrów handlowych i punktów rekreacyjnych w Dubaju, a także różnego rodzaju ulgi dla rodziny i przyjaciół.

Niewygody podróży? Ten wynalazek sprawi, że w samolocie wyśpisz się jak we własnym łóżku

Wymagania

Kandydaci z Polski muszą mieć ukończone 21 lat, posiadać minimum średnie wykształcenie i płynnie posługiwać się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie. Niezbędny jest również odpowiedni wzrost, który umożliwia sięganie na wysokość 212 cm (chodzi m.in. o dostęp do schowków nad fotelami pasażerów). Emirates zamierza rekrutować zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Rekrutacja do Emirates

Spotkania rekrutacyjne organizowane są w dwóch polskich miastach. Pierwsze z nich odbędzie się 20 września w warszawskim hotelu InterContinental, kolejne 23 września w Gdańsku w hotelu Mercure. Wszyscy zainteresowani kandydaci powinni przyjść z wydrukowanym CV w języku angielskim oraz aktualnym zdjęciem. Podczas rekrutacji będą rozwiązywać m.in. testy językowe.

Biorąc pod uwagę, że średnia krajowa w Polsce wciąż nie przekracza (netto) trzech tysięcy złotych, ponad trzy razy tyle "na rękę" i darmowe mieszkanie w luksusowych warunkach może się okazać dla wielu Polaków wręcz pracą marzeń. Też tak uważacie?

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Zobacz też:

Więcej o: