opłata

Wypowiedzi na forum o:

opłata

 • opłata dodatkowa za przejazd autostradą A2

  Może ktoś jest zorientowany w temacie i pomoże.... Przyszło wezwanie do uiszczenia opłaty dodatkowej 500zł za naruszenie obowiązku wniesienia opłaty za przejazd autostradą. Na wyciagu bankowym są potwierdzenia zapłaty za przejazd autostradą (płatności dokonane karta w punkcie poboru opłat) - 2 razy

 • Wynajem krótkoterminowy - opłata za

  sprzątanie. Czy płacąc (wynajmując od kogoś) lub pobierając (do tych są właścicielami) opłatę za sprzątanie wymagane jest pozbywanie naczyń i wyniesienie śmieci? Czy to już w gestii właściciela lokum?

 • Debet na koncie a opłaty

  Miesiąc temu założyłam sobie debet na koncie. Takie 5tys w razie czego by mieć,gdy jest jakaś awaria,sytuacja że potrzebuje na już. Ogólnie tych pieniędzy nie potrzebuje na coś konkretnie,mam też oszczędności. Prowizja i opłata przygotowawcza i ubezpieczenie było niskie, dałam się namówić. Debet nie

 • rekrutacja na studia-opłaty przed wynikami matur

  W kontekście rekrutacji na studia. Opłaty za rekrutację, przed opublikowaniem wyników matur, kiedy nie wiemy jak poszła matura uważam za słabe i naciągactwo uczelni. Bąbelka nie wie w jaki ma próg a uczelnie po 80zł koszą kasę. Wyniki dopiero 7 lipca, strasznie późno.

 • Opłata handlowa?

  ?czyli jak Tauron robi klientów w bambuko: Do mnie Inea tez wydzwaniała nachalnie wciskając taka ofertę ze jedna kWh stanieje o 5 groszy ale małymi literkami wciskając duża opłatę handlowa. Mało im

 • jak odzyskać opłatę - komornik!

  Złożyłam skargę na komornika do sądu. Opłaciłam ją. Czy sąd zwróci mi tą opłatę, czy powinnam coś napisać, żeby opłata po zakończeniu postepowania została oddana? Jak odzyskać te pieniądze?

 • Re: opłata dodatkowa za przejazd autostradą A2

  Akurat nie ja, ale tak - kierowca jechał do Łodzi z Wrześni więc ten odcinek również. Czyli opłata wniesiona bramce (PPO Lądek) nie objęła tego odcinka?

 • Re: Debet na koncie a opłaty

  Mam kartę kredytową, spłacam co miesiąc i nie mam żadnych opłat. Można wziąć kartę kredytową z roczną opłatą i wtedy w tej cenie są jakieś dodatkowe bonusy.

 • Re: Debet na koncie a opłaty

  Podobno żadnych opłat nie ma, gdy sprawę załatwia się w e-bankowości samemu ( w moim banku ). Ja miałam debet, nie odnowiłam, ale nie korzystałam i opłat nie było.

 • opłata za sprzątanie - wynajmem apartamentów

  o co chodzi z ta opłatą za sprzątanie, gdy rezerwuje się mieszkanie na doby? dlaczego sprzątanie nie jest wliczone w cenę wynajmu za dobę tylko jest osobno?