nowość

Więcej o:

nowość

Wypowiedzi na forum o:

nowość

 • Jakieś super nowości na HBO/Netfliksie?

  Hej, są jakieś teraz super nowości na HBO/Netfliksie? Ewentualnie na albo na Amazonie. Piszcie proszę: co i na której telewizji :) -- Słońce 2020

 • ot cała nowość...

  blueelvic2 napisał: > Tutaj jest pierwsza czesc: linkujesz do dokumentu sprzed 30 lat i twierdzisz, że to nowość? przecież pisałem, że to żadna nowość -- sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera: (1939) potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną

 • Nowości Netflix

  Macie jakieś nowości z netflixa dla których warto poświęcić wieczór.

 • Normalni ludzie- czytałyście? Nowości

  Niby jedna z najważniejszych książek ostatnich lat:/ właśnie skończyłam, podobało mi się, i to bardzo, doskonale się czyta, ale czy TAKA dobra?? coś jeszcze z nowości czytałyście? Testament jak zwykle doskonały :)

 • Nowości wydawnicze 2019

  Pamiętam, że kiedyś w złotych czasach forum każde wydawnictwo miało swój osobny wątek nt. nowości i odpowiedzialną za niego osobę, ale teraz myślę, że chociaż jeden zbiorczy o nowościach mógłby funkcjonować. Proponuję wpisywać w tytule postu tytuł książki i autora.

 • Ksiazki dla 13-14 latki-nowości

  co czytają z nowości Wasze córki? Potrzebuję inspiracji prezentowych:) -- Sygnaturka się zgubiła....

 • nowości na mikołaja - prezenty

  co kupujecie na prezenty dla dzieci w wieku ok. 9-11 lat? praktycznie wszytko mają, pomysłów już nie ma... są jakieś nowości na ten sezon? czym można się zainspirować?

 • Pojawiają się jakieś ciekawe nowości?

  Zawsze miałam książki czekające w kolejce do czytania a teraz kolejka kurczy się w zastraszającym tempie :) Żadnych ciekawych nowości nie widzę. Czemu taka nędza? Czy jest to związane z pandemią i przesunięciem wszystkiego na bliżej nieokreśloną przyszłość, czy wszystko, co ciekawe już przeczytałam?

 • Pogodna nowość literacka

  Poszukuję czegoś na prezent dla ciężko chorej osoby. Najlepiej coś z literatury pięknej, nowość - bo chcę zminimalizować ryzyko, że już czytała. Nic o chorobach i śmierci, te tematy odpadają z wiadomych przyczyn, ma to być książka dla relaksu. Polecicie coś?

 • Re: Nowość, cała Polska ma Tourrete`a

  Wczoraj w TVNie 24 występował ze swoim show magazynier pisu, no, ten który magazynował materiały wybuchowe, aaa, Dworczyk, i tenże magazynier stwierdził był, i to nie żart, uwaga, To jest wina Tuska że Obajtka nie aresztowali, czyli tamten rząd pozwalał kraść pisim, ja bym na to nie wpadł, a on