kuwejt

Więcej o:

kuwejt

Wypowiedzi na forum o:

kuwejt

 • Caracali nie chce nawet Kuwejt

  ireneo napisał(a): > Ponieważ jest też wersja medyczna to nie pytaj jak z niej strzelać strzykawkami > i noszami bo raczej nie do tego. To nie jest nawet helicopter medyczny. Za wąskie drzwi, by można było szybko umieścić pacjenta wewnątrz. Śmigłowiec H225M Caracal - wady Istotną wadą - poza

 • Kuwejt

  Witam Czy może ktoś z Was pracował w Kuwejcie? Otrzymałam propozycję wyjazdu, ale mam sporo wątpliwości... Na co powinnam się nastawiać tam na miejscu?

 • Kuwejt

  Cześć jak jest w tym kraju, czy warto tam trochę popracować jeśli dobrze płacą? Nie spodziewam się wielkich atrakcji ale tez zarobki są porównywalne z irlandzkimi, tylko że w Kuwejcie jest ciepło a w Irlandii deszcz.

 • Kuwejt

  Witam, mam do Was pytanie - czy może ktoś z Was ostastnio pracowal w Kuwejcie? Dostłałam propozycję pracy i rozważam za i przeciw, ale dość mało jest informacji o tym kraju. Może jest tu ktoś kto nie dawno wrócił lub często tam bywa?

 • Kuwejt-wiza

  Witam Lece do Tajlandji i mam miedzylądowanie w Kuwejcie na 3 godziny czy potrzebuję wizy tranzytowej lub jakiejs innej? dziekuję i pozdrawiam ania

 • Wojska irackie zaatakują Kuwejt?

  Ave, przed chwilą podano, że Irakijczycy zwyciężają w Umm Kasir i w Basrze. Władze Kuwejtu podciągają wojska pod granicę obawiając się, że zwycięscy Irakijczycy uderzą następnie na Kuwejt, aby zniszczyć bazy agresorów. T.

 • Kuwejt także walczy z talmudystami!

  Kuwejt/Atak na amerykańskich żołnierzy (PAP) 14-12-2003, ostatnia aktualizacja 14-12-2003 21:17 14.12.Kuwejt (PAP/AFP) - Czterech żołnierzy amerykańskich zostało rannych w Kuwejcie podczas "ataku terrorystycznego na dwa konwoje wojskowe" - poinformowała w niedzielę kuwejcka agencja prasowa Kuna.

 • "Pasja" w Kuwejcie

  Chaire, myślę, że w krajach islamskich kina na Pasji będą pełne. T. "Pokażcie 'Pasję' w Kuwejcie" PAP 21:05 Wysoki szyicki duchowny zaapelował do władz Kuwejtu, by zgodziły się na wyświetlanie filmu Mela Gibsona "Pasja", bo, jak powiedział, obraz ten "ujawnia zbrodnie Żydów wobec Chrystusa".

 • Strzelanina w Kuwejcie

  W operacji sił bezpieczeństwa w południowej dzielnicy Kuwejtu zginęło wczoraj pięciu terrorystów. Aresztowano sześciu innych, w tym uważanego za ważnego współpracownika Al-Kaidy duchowego przywódcę kuwejckich islamistów, Amera al- Eneziego. Dzień wcześniej w starciach z policją zginął jego brat. Od

 • Amerykański ostrzał ... Kuwejtu?

  Rakieta, która spadła na Kuwejt, mogła być amerykańska 30.03.2003 07:24 "New York Times" napisał wczoraj (w wydaniu internetowym), że pocisk rakietowy, który w nocy z piątku na sobotę spadł na stolice Kuwejtu, mógł być amerykańskim Tomahawkiem, który zboczył z kursu. Do takiego wniosku doszli, jak