Wizz Air poleci na Malediwy i innego arabskiego kraju. Gorące połączenia tanimi liniami jeszcze w tym roku

Piaszczyste plaże, spektakularne zachody słońca i kolorowe rafy, a z drugiej strony niezwykle interesująca kultura arabska, okazałe budynki oraz pustynie. Już od października Wizz Air uruchomi loty do Kuwejtu i na Malediwy. Oba połączenia będą odbywać się z Abu Zabi.

Wizz Air nie zwalnia tempa. Węgierska tania linia lotnicza poinformowała o dwóch kolejnych kierunkach, które zostaną dodane do siatki połączeń ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Już wkrótce pasażerowie będą mogli wybrać się do Kuwejtu oraz na rajskie Malediwy

Zobacz wideo Czy przewoźnik ma obowiązek zwrócić pieniądze za lot, który się nie odbył? Kuna: Tak

Wizz Air poszerza ofertę z Emiaratów. W ofercie m.in. tropikalne Malediwy

Cieszymy się, że możemy ogłosić dwie nowe trasy Wizz Air Abu Zabi, które potwierdzają nasze zaangażowanie we wspieranie branży turystycznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich poprzez łączenie jej stolicy z wieloma popularnymi miejscami wakacyjnymi w regionie i na świecie.

- poinformował Owain Jones, dyrektor ds. rozwoju Wizz Air na stronie linii lotniczej

Loty na Malediwy ruszą już od 4 października br. i będą odbywać się cztery razy w tygodniu - we wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Podróż ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich na lotnisko w Male to jedno z najdłuższych połączeń w ofercie węgierskiego przewoźnika. Lot potrwa nawet do 5 godzin i 50 minut. 

Połączenia na trasie Abu Zabi - Kuwejt będą wykonywane codziennie. Pierwszy z lot został zaplanowany na 30 października. 

Obie nowe oferty węgierskiej linii lotniczej będą obsługiwane przez nowoczesny samolot Airbus A321neo. Jak zapewnia Wizz Air, gwarantuje on najmniejszy ślad ekologiczny.

Bilety trafiły już do sprzedaży na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej linii lotniczej. Wizz Air Abu Zabi oferuje także połączenia do Egiptu, Jordanii, Grecji, Azerbejdżanu, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Gruzji, Manamy, Omanu, Kazachstanu. Od czerwca linia uruchomiła też loty na Sri Lankę. 

Więcej o: