Caracas

Więcej o:

Caracas

Wypowiedzi na forum o:

Caracas

 • ?? Caracas

  Powiesz: sztabka metalu. A to tysiąc przeciętnych pensji w Caracas.

 • CARACAS!!!

  Obiekt na rogu Słupeckiej i Pl. Narutowicza ujawnił swoje wnętrze: kawiarniane, "przedwojenne". A na szybie pojawiła się nazwa, która wycisnęła ze mnie łzy wzruszenia i przywołała wspomnienia z dzieciństwa: Cafe Caracas. Co prawda prawdziwy Caracas wyglądał zupełnie inaczej, ale i tak to piękny

 • Caracas pozdrawia Trzetrzewine

  Serdeczne pozdrowienia z Caracas (Wenezuela) dla wszystkich mieszkancow Trzetrzewiny i okolic przesylam ja - Niquel.

 • hotel w Caracas, Wenezuela

  Moze ktos mi poleci jakis bezpieczny i nie drogi hotel w Caracas na 2-3 noce? Nic nie moge znalezc na zadnych wyszukiwarkach nic ciekawego, pozdrawiam...

 • Milion Wenezuelczyków protestowało w Caracas

  Caracas jest za ciasne na taka demonstracje. To jak w sredniowiecznych kronikach, setki tysiecy wojsk na polach bitew. Policzcie dokladnie.

 • Lot nad slumsami w Caracas

  To w Caracas są slumsy?Przecież tym krajem rządzi Hugo Chavez który twierdzi że stworzył tam socjalistyczny raj.Czy mieszkańcy slumsów otrzymują bezzwrotne zasiłki z kasy dyktatora-dobrodzieja?( )

 • Caracas sie zranil

  wlasnie Caracas wrocil z ogrodka ze szrama na nosie i nad okiem :( Na nosie jest zakrwawione ( ale nie leje sie )a nad okiem dosc konkretnie obdarte. Nie wiem jak on to pytanie: czy moge odkazic to ludzkim plynem ( nie szczypie )czy sa jakies specjalne dla zwierzat? Boje sie, ze zabrudzi rane.

 • Los Roques - z Caracas czy Isla Marg?

  Czy lepiej na Los Roques wybrac sie z Caracas czy z Isla Margarita? Bedziemy i tu i tu - więc nie ma wiekszego znaczenia. Wiem, ze takie 1-3dniowe wypady funkcjonuja jako fakultet z Isla M. Czy z Caracas nie byłoby taniej? Czy na każdym lotnisku w Venezueli płaci sie opłaty wylotowe?

 • Wenezuela/Wybuch w Caracas

  Setkis tysięcy zwolenników Chaveza opanowały Caracas w manifestacjach trwających caly dzień. GW informuje o śmierci który znalazł w śmieciach granat. Wolna prasa!Można w internecie było oglądać life demonstracje w obrazkach VTV.Czy objektywna informacja nie jest filarem wolnej prasy?

 • Caracas-inzynier

  To, ze Caracas potrafi wyprawiac rozne rzeczy i "przemieniac" sie w rozne zwierzeta, to juz doskonale wiemy i przyzwyczailismy sie :) I to, ze jest majsterkowiczem, to tez wiemy. I, ze nauczyl otwierac sie kocie drzwiczki TEZ wiemy...... ale dzisiaj gowniak nas zaskoczyl. Otoz z racji tego wlasnie