Burundi

Więcej o:

Burundi

Wypowiedzi na forum o:

Burundi

 • Wolność słowa w Burundi

  Przyznam się, ze nic nie wiem na temat wolności słowa w Burundi, a zdaje się, ze temat jest bardzo ważny, bo Parlament Europejski zajmował się ostatnio właśnie "praworządnością w Polsce" oraz "wolnością słowa w Burundi". Czy jakaś zwolenniczka Unii Europejskiej mogłaby przybliżyć ten kluczowy temat?

 • Burundi - zastrzelono rosyjskiego dyplomate

  Afryka zaczyna sie cywilizowac kiedy towarzysz Putin odwiedzi Burundi ?

 • Re: Wolność słowa w Burundi

  "Serio cieszy cię, że osiągnęliśmy stan, jak w Burundi?" Pogląd, ze Polska osiągnęła stan jak w Burundi uważam za tak niemądry, ze nawet totalna opozycja nie będzie tak twierdzić. Chociaż zdaje się Ryszard Petru wypowiedział się kiedyś o Kamerunie

 • Re: Wolność słowa w Burundi

  Widzę, że na żadną solidarność z Burundi nie ma co liczyć, opozycja widzi tylko koniec własnego nosa. Dlaczego nie bierzecie przykładu z Brukseli? Parlament Europejski potrafił pochylić się zarówno nad problemami Polski, jak i Burundi. Nie bądźcie tacy zaściankowi

 • Tanzania, Burundi za 2 tygodnie! :)

  Moze ktos chetny na szybki wyjazd? :) 14-16 pazdziernika na 2 tyg Jest lot z Wiednia do Nairobi za 2000zł. Do wiednia mam zamiar znalezc albo tani lot albo bus.. generalnie calosc ma pochlonac jak najmniejszy koszt. Ja mam pare spraw w Burundi.. wiec przelot...przejazd lądem Przez Tanzanię do

 • Zabito nuncjusza apostolskiego w Burundi

  trwa paranoja Busha, z pomoca swoich watykanskich szpiegow chce zagarnac bogactwa Burundi. Na szczescie zdrowy element burundyjskiego proletariatu zdecydowanie sie temuu przeciwstawia.

 • Re: Wolność słowa w Burundi

  Serio cieszy cię, że osiągnęliśmy stan, jak w Burundi? -- super_hetero_dyna: "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."

 • Re: Kwota wolna: PL - 3091 zł, Burundi - 3450 zł

  To jedź do Burundi jak ci w Polsce nie pasi. Ja już widzę jak Hołownia z Budką nasypią ludziom do kieszeni ... chyba piasku.

 • Re: Wolność słowa w Burundi

  Znak czasów: Polska zmierza w kierunku bantustanu czy innego Burundi. Zajmowanie się tym w PE jednocześnie, świadczy tylko o tym, czym staje się Polska.

 • Re: Wolność słowa w Burundi

  Zaryzykuję, że rezolucje Parlamentu Europejskiego mają dla Polski dokładnie takie znaczenie jak dla Burundi. Czy ktoś się ze mną zgodzi? Pamiętacie rezolucję Parlamentu Europejskiego na temat homoseksualistów w Ugandzie? Pamiętacie "ostrą dyrektywę" Boniego przeciwko terroryzmowi?