zakupy

Więcej o:

zakupy

Wypowiedzi na forum o:

zakupy

 • Zakupy dla zwierząt domowych

  Cześć! Gdzie najczęściej robicie zakupy dla swoich zwierzątek domowych ( karma, zabawki i tp)? Jakie sklepy zoologiczne polecacie? Będę wdzięczna za polecenia!

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, zwracam się z prośbą o wypełnienie bardzo krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w czasie pandemii. Badanie przeprowadzam na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się w poniższym linku. Zakupy w czasie pandemii - ankieta Z góry dziękuję za wypełnienie!

 • Pinokio na zakupach

  Pinokio na zakupach, ale bez Kulawego tym razem;) Ile kosztuje chleb? Premier odpowiadał 1,5 minuty, ale konkretnej kwoty nie podał Nawet mleko rośnie:) Tak, rośnie podczas gotowania. -- http

 • Zakupy internetowe w czasie pandemii

  Dzień dobry, Byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w czasie pandemii. Badanie przeprowadzam na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się w poniższym linku. Zakupy w czasie pandemii - ankieta Z góry dziękuję za wypełnienie!

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, zwracam się z prośbą do wszystkich osób które dokonują zakupów w internecie o wypełnienie bardzo krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w pandemii. Badanie które przeprowadzam na potrzeby mojej pracy magisterskiej znajduje się w poniższym linku. ankieta Z góry

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, bardzo prosiłbym osoby które dokonują zakupów w Internecie o wypełnienie bardzo krótkiej, anonimowej ankiety dotyczącej zakupów online w trakcie pandemii COVID. Badanie potrzebne jest mi do pracy magisterskiej i znajduje się w poniższym linku. ankieta Bardzo dziękuję za wypełnienie.

 • Zakupy internetowe podczas pandemii

  Dzień dobry, Byłbym ogromnie wdzięczny za wypełnienie ankiety, którą przeprowadzam na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Ankieta dotyczy zakupów internetowych w czasie pandemii COVID19 i znajduje się w poniższym linku. Tekst linku Bardzo dziękuję za wypełnienie.

 • Zakupy na raty dla każdego bonus 50 złotych

  Nowoczesny sposób płatności za zakupy płatności ?kup teraz, zapłać później? możliwość odroczenia płatności bądź podzielenia na raty bez opłat i prowizji Tekst linku

 • Zakupy spożywcze przez internet

  W mojej miejscowości stały się dostępne zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu w ciągu dwóch godzin w tym owoce warzywa, świeże mięso itd. jestem bardzo zainteresowana ta opcja bo nie zawsze mogę jechać po zakupy a do tego nie musiałabym ich wnosić na piętro ani tracić czasu. Jakoś tak

 • Zakupy na amazonie

  Zrobiłam pierwszy raz zakupy na Amazon, mała rzecz, zgubiona poszewka z ikea . Tylko w Amazon znalazłam taki wzór. I teraz nie mam doświadczenia jak długo mogę czekać? Jak bardzo przedmiot może odbiegać od tego co przyślą. Warto tam kupować? Co wy kupujecie?