województwa

Więcej o:

województwa

Wypowiedzi na forum o:

województwa

 • Przedszkolaki - woj. lubelskie

  Przyjęci i nieprzyjęci do przedszkola (wieś w województwie lubelskim). Adam Eryk Fabian Filip x 3 Gabriel Izabela Julia Karol Klara Kornelia Lena x 2 Lilia (nazwisko to nazwa warzywa) Magdalena Marianna Nikodem Nikola Szymon Tamara (polskie nazwisko) Tymon Zuzanna x 2

 • Leczenie boreliozy, bartonelli w woj. Lubuskim

  Witam, czy możne mi ktoś polecić dobrego specjalistę od boleriozy, bartonelli z terenu woj. Lubuskiego? Gdzie warto się udać i do kogo?

 • Pod Działdowem (woj. warmińsko-mazurskie) ..ofiary

  Pod Działdowem (woj. warmińsko-mazurskie) odnaleziono ludzkie szczątki. Doktor Karol Nawrocki, prezes Instytutu Pamięci Narodowej, zwołał w tej sprawie konferencję prasową. Jak ujawnił, prochy należą do więźniów obozu Soldau. To ofiary hitlerowców. Jak informuje portal Gazety Wyborczej, prochy

 • Pomoc drogowa woj. pomorskie JBservis

  Wypadki samochodowe zdarzają się w nieoczekiwanych sytuacjach . Możemy pomóc w przykrym zdarzeniu, które miało miejsce w województwie pomorskim. Wezwij pomoc drogową z Żukowa i zadzwoń do JBSERVIS. Całodobowa profesjonalna pomoc drogowa wraz holowaniem samochodów, które uległy awarii lub brały

 • Zakaz handlu 2 województwa

  Nie mam czasu odkopywać wczorajszego watku-nie będzie kar za naruszenie zakazu handlu w 2 województwach, podkarpackim i lubelskim. To oświadczenie minister Maląg

 • Wróżka, jasnowidząca, szeptunka - woj. śląskie

  Poszukuję sprawdzonej osoby wróżącej najlepiej z kart klasycznych a także osoby zajmującej się oczyszczaniem jajkiem, spalaniem. Czy możecie kogoś polecić najlepiej z województwa śląskiego - Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała lub okolice Krakowa czy Opola?

 • rekrutacja do szkoły w innym województwie

  Ematko objaśnij mi zawiłą rzeczywistość rekrutacji. Dzieciak stara się o przyjęcie do szkoły średniej w innym województwie niż podstawówka, którą skończył. Np. ukończona podstawówka w wielkopolsce, aplikacja do szkoły w dolnośląskiem. W podstawówce z sukcesem brał udział w konkursach kuratoryjnych.

 • Re: Jak UE zlikwiduje PL, to zachodnie województw

  Oczywiście, że wtedy Polsza zostanie włączona w obieg rosyjski. Na Odrze i Nysie łużyckiej będzie biegła granica Rosji. Zachodnie województwa zostaną obsadzone garnizonami rosyjskimi, Legnica znowu będzie zamknietym dla Paljaczków miastem.

 • Koronawirus a zamożność województw

  Dziś nasunął mi się ciekawy wniosek. Zasadniczo ilość przypadków koronawirusa w Polsce w poszczególnych województwach zgadza się z ich zamożnością. Najwięcej przypadków w najbogatszych województwach, najmniej w najbiedniejszych. Zwrócił ktoś na to uwagę? Ciekawe czemu tak jest. (wykres z )

 • Żeńskie imiona nadane w 2020r. wg województw

  Zrobiłam małe porównanie statystyk - wypisałam pierwszą 15-tkę z każdego województwa. Po myślniku jest liczba nadań, natomiast w nawiasie pozycja w odniesieniu do ogólnopolskiego rankingu (np. +2 oznacza, że dane imię jest w danym województwie o dwa miejsca wyżej, niż w całej Polsce).