warszawskie zoo

Wypowiedzi na forum o:

warszawskie zoo

 • Warszawskie zoo

  Jutro najprawdopodobniej będę w Warszawie,chciałabym też wstąpić do warszawskiego zoo.MOŻE się uda...:)

 • Warszawskie ZOO okiem dziecka

  Poniżej wklejam zdjęcia z warszawskiego ZOO, fotki zrobił mój synek, który nie ma jeszcze wprawy w tym "fachu", dlatego proszę o wyrozumiałość :) -- Nie bij. Kochaj.

 • Mieszkańcy warszawskiego ZOO

  Zamieszczam kilka zdjęć, w sumie to 3 fotki bo tyle można przy jednym wpisie, zwierzaków z warszawskiego ZOO. Jeśli ktoś z was miałby ochotę zobaczyć więcej zapraszam na mojego bloga Od poniedziałku zamieszczał będę na nim serie zdjęć zrobinych w ZOO.

 • Warszawskie zoo pobiło rekord: 720 tys. zwiedza...

  Gratuluję, warszawskie Zoo jest coraz ładniejsze i ciekawsze. Życzę dalszego rozwoju i kolejnych nowych atrakcji;-)))

 • Kryzys zagląda w oczy zwierzętom w warszawskim zoo

  Zimno i głodno w warszawskim zoo. Na utrzymanie rozbudowującego się zoo zabraknie około 2 mln zł, radni nie byli hojni w tym roku - ocenia dyrekcja ogrodu w rozmowie z TVN Warszawa.

 • Gofry cynamonowe z Warszawskiego ZOO

  Czy poda mi ktoś przepis na gofry cynamonowe??? Jestem z Kielc, i bylismy ostatnio z mężem i 3 letnim synkiem niejadkiem w Warszawskim ZOO, robią tam przepyszne gofry cynamonowe. Takie nie z lanego ciasta jak nalesnikowe tylko z takiego wyrabianego, zagniatanego.Dałabym wszystko za przepis na takie

 • Lew odebrany z cyrku trafił do warszawskiego zoo

  To jakiś żart? :) Bułgarski cyrk o nazwie Warszawa, stacjonujący w Krakowie, przez krakowski sąd lwica przekazana do Warszawy, a kotem w warszawskim zoo opiekuje się pani Krakowiak :)

 • sobota 10.09 w warszawskim ZOO

  W sobotę od 12.00 dzieci wchodzą do warszawskiego ZOO za darmo na podwieczorek u słonicy Fryderyki. Przy słoniarni ma być tego dnia wiele atrakcji - konkursy, nagrody, malowanie buź, teatrzyk, szczudlarze, no i wspaniała pogoda. Warto wpaść na sobotni spacer !

 • W sobotę w warszawskim ZOO

  Mamy, zabierzcie dzieci w sobotę 10.09 na spacer do warszawskiego ZOO. Od godziny 12-ej maluchy wchodzą za darmo a przy słoniarni o 13-ej rozpoczyna się podwieczorek u słonicy Fryderyki. Organizatorzy obiecują same atrakcje - malowanie buź, występy teatrzyku, dziecięce karaoke, konkursy z nagrodami.

 • Jaskiniowcy w warszawskim ZOO:)

  Czołem:) W warszawskim ZOO kolejna atrakcja. Tym razem jaskiniowcy: "Opiekun z pawilonu małp: ? Już od rana są! Parka. Ona taka rozczochrana z lekka. Oboje w skórach. Co robią? A nic. Piecyk tylko włączyli i zaczęli się grzać. A przecież miało być w stylu epoki? ? Skoro włączyli, to znaczy, że