urząd

Więcej o:

urząd

Wypowiedzi na forum o:

urząd

 • knurów-urząd miasta

  Dzień dobry, od lat pracuję w urzędzie miasta Knurowa, jest to miasto niedaleko Gliwic. Wraz ze zmianami jakie wprowadziła tam pani Anna Karwot, urząd zmienił się nie do poznania. Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu, moja praca stała się bardziej komfortowa, szybsza i bardziej przyjemna. Pani Karwot

 • Re: zwiększona aktywność Urzędu Celnego

  A nie 8,50? Bo te 8,50 to stała opłata za obsługę celno-podatkową pobierana przez pocztę, nie urząd celny. Cło się nalicza zgodnie z przepisami, nie wg widzimisię urzędnika, jak uważasz, że naliczono niesłusznie, to reklamuj.

 • Re: Agent w warszawskim urzędzie

  Ilu takich agentów ruskich mamy na róznych forach,w mediach w urzędach?

 • Re: urząd prezydenta RP sie pełni - a ...

  Są trzy czasowniki używane w podobnych okolicznościach, w podobnych tekstach, w podobnym kontekście: - PIASTUJE się jakiś urząd, jakąś godność, - SPRAWUJE się obowiązki, opiekę, funkcję oraz urząd, - PEŁNI się obowiązki i funkcje.

 • Agent w warszawskim urzędzie

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Polaka, który miał szpiegować na rzecz rosyjskiego cywilnego wywiadu SWR - dowiedziała się PAP. Pracując w warszawskim urzędzie miał przekazywać Rosji cenne operacyjnie dane. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

 • Re: Ukraińcy - po PESEL do SG czy do Urzędu Dziel

  A w Warszawie oczywiście będzie ro urząd dzielnicy

 • Re: Agent w warszawskim urzędzie

  Zatrzymany pracował w Wydziale Archiwalnym Ksiąg Stanu Cywilnego w Archiwum Urzędu Stanu Cywilnego m.st. Warszawy. Mężczyzna posiadał dostęp do zbiorów Archiwum USC oraz do zbiorów Archiwum Głównego Akt Dawnych i Archiwum Państwowego m. st. Warszawy - @StZaryn Z uwagi na charakter dokumentacji

 • Darowizna dla dziecka i urząd skarbowy

  Dziewczyny, chce podarować córce dość sporą kwotę pieniędzy. Przelew będę robiła ją, z mężem nie mamy rozdzielności majątkowej. Nie wiem, czy przelew powinnam opisać jako "" "darowiznę od matki", czy jako "darowiznę od rodziców". Zadzwoniłam więc do Urzędu Skarbowego, do tej konkretnej komórki, by

 • Apostazja z urzędu

  Czy negatywne wpisy nt. - jak to Boy Żeleński mówił - naszych okupantów na forach społecznościowych nie mogłyby skutkować apostazją, ekskomuniką, wymazaniem adresu z parafii, zakazem odwiedzin duszpasterskich itp., itd. do kilku pokoleń wstecz i w przód z urzędu?

 • Urząd Skarbowy przestał działać? Wchodzą w umowy s

  Urząd Skarbowy przestał działać? Wchodzą w umowy sprzedaży gdy ktoś zaniży wartość nieruchomości a resztę pod stołem - wyznaczają wtedy cenę do opodatkowania. Ktoś kupuje posiadłość nie mając na zakup legalnego pokrycia finansowego. Urząd Skarbowy na Bajtka nie działa?