upadłość

Wypowiedzi na forum o:

upadłość

 • Upadłość Green house Development

  Otrzymałem informację, że Green House Development zbankrutował , ich spółka ogłosiła upadłość? W takiej sytuacji warto myśleć o zakupie mieszkania u nich?

 • Trochę plotkarsko: upadłość konsumencka

  : przecież ten człowiek ogłosił nie tak dawno upadłość konsumencką. Z artykułu wynika, że on w tym domu mieszkał jeszcze z poprzednią żona, przed ogłoszeniem upadłości. To jak to jest? ktoś ogłasza bankructwo, nie spłaca długów i jednocześnie może mieszkać w wypasionym domu?

 • Upadłość konsumencka gdy mam jeden dług

  Dzień dobry wszystkim! Czy z jednym długiem mogę ogłosić upadłość? Czy ktoś z was próbował i mu się udało? No i przede wszystkim czy warto ogłaszać upadłość?

 • Marie Zelie - upadłość

  W sądzie złożono wniosek o upadłość Marie Zelie. Komornik zajął wszystkie konta firmy i ściąga zaległości wobec skarbu państwa. Byli pracownicy nie mają raczej szans na odzyskanie zaległych pensji, a klientki pieniędzy za zwroty. Co najlepsze sklep online działa dalej, klientyki robią zakupy za

 • Upadłość konsumencka

  WItam. Mam duże problemy finansowe, związane z kredytem, który kiedyś wziąłem. Zastanawiam się nad zgłoszeniem upadłości konsumenckiej. Potrzebuję namiar na jakąś profesjonalną firmę. Polecicie kogoś?

 • Upadłość, co z długami?

  Jak wygląda sprawa z długami w przypadku ogłoszenia upadłości konsumenckie? Czy stają się one w momencie ogłoszenia upadłości anulowane, czy trzeba je będzie i tak spłacić po jakimś czasie? I jakie wymagania należy spełnić, by ogłosić upadłość?

 • Upadłość konsumencka

  Hej, mam pytanie do kogoś, kto siedzi w prawie. Chciałabym zapytać o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Zastanawiają mnie głównie dwie rzeczy - czy upadłość anuluje moje długi, oraz czy do takich spraw wynajmuje się prawnika? Poza konkursem fajnie by było się dowiedzieć, ile taka sprawa może

 • upadłość

  J. Tuwim ? Upadłość Puszczała się dziewczyna, puszczała z miłości, Puszczała dla pieniędzy, puszczała z litości, Aż taką masę razy upadła moralnie, Że całkiem się sk..wiła ? i wpadła fatalnie, Albowiem w ciążę zaszła od jednego z gości: Tak powstał Sku..ysyndyk Masy Upadłości.

 • Ustawa o upadłości finansowej państwa

  W normalnych krajach tworzy się ustawy dot. rozwoju, a tu okazuje się, że PiSwładza od kilku miesięcy zajęta jest przygotowywaniem projektu ustawy "O koniecznych działaniach w sytuacji upadłości finansowej państwa". Najpierw rozdawnictwo dla katabasów, nierobów i nieudaczników, potem obsadzanie

 • Re: Marie Zelie - upadłość

  profes79 napisał: > Ale tu nie ma jeszcze upadłości tylko jest wniosek o upadłość. Getin też technicznie nie jest jeszcze w upadłości, jest w przymusowej restrukturyzacji. > dramatika - po pierwsze, klienci banku podlegają pod BFG Nie wszyscy. Zdrowa część Getinu została przejęta przez inny bank