stacje narciarskie

Wypowiedzi na forum o:

stacje narciarskie

 • >>> "Najlepsza Stacja Narciarska 2005/06"

  Rozstrzygnięto I etap Plebiscytu "Najlepsza stacja narciarska w Małopolsce 2005/2006". Przedstawiamy listę stacji, które przeszły do II etapu Plebiscytu. Rozpoczął się II etap Plebiscytu Najlepsza stacja narciarska w Małopolsce 2005/2006. Decyzją Kapituły Plebiscytu nominowano 45 obiektów, w tym 12

 • myślenice stacja narciarska

  w sobotę rusza nowa stacja narciarska na górze chełm w myslenicach! Czteroosobowe nowe krzesło i dwa orczyki. Kto pojedzie niech wpisuje opinie nt stoku i wszystkiego!

 • Stacja Narciarska Kamienica

  Byłem tu od 14 do 18 stycznia. Pomimo braku śniegu w całej okolicy trasy narciarskie doskonale utrzymane. Miła obsługa,dobre zaplecze gastronomiczne, dziwi tylko brak narciarzy,chociaż ceny karnetów bardzo konkurencyjne w stosunku do innych stacji narciarskich.Polecam stację.warto spędzić tu zimowy

 • Nowa Stacja Narciarska - Grapa Litwinka

  Wiecie że jest Nowa Stacja Narciarska - Grapa Litwinka w Czarnej Górze koło Bukowiny Tatrzańskiej, ich strona jest tutaj Wybieracie się tam ?

 • ....*** Najlepsza Stacja Narciarska 2008

  Jeździcie na nartach, oceniajcie sami stacje narciarskie. Poprzednie oceny mogły ulec już zmianie: Nikt ich tak nie oceni dobrze, jak sami narciarze i snowboardziści.

 • Kwatery w pobliżu stacji narciarskiej Dwie Doliny

  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony intrnetowej: Kwatery prywatne oddalone o 1 km od stacji narciarskiej "Dwie Doliny".

 • Nowa stacja narciarska w okolicach Kielc

  w miejscowości Widełki (Pasmo Cisowskie, okolice Huty Nowej i Cisowa) powstanie nowa stacja narciarska z wyciągiem narciarskim długości 650m. To juz kolejna zagospodarowana góra w regionie :)

 • Rytro - Stacja Narciarska Ryterski Raj

  Super Stacja!!! Polecam profesjonalna na europejskim poziomie nowa stacja narciarska RYTERSKI RAJ w Rytrze koło Nowego Sącza. Nowe krzesło 4-osobowe z taśmą, wyciąg orczykowy, wyciąg dywanowy dla poczatkujących narciarzy, szkola i serwis narciarski, parking przy samej stacji , zaplecze hotelowe na

 • to dlaczego stacja narciarska jelenia góra???

  powinno być stacja narciarska kowary albo stacja narciarska przełęcz okraj ;)

 • stacja narciarska?!?!?!?!

  Jedna kanapa na płaskawym, niespełna 1000 m stoczku i to ma być stacja???? Zwardoń ma potencjał, ale stacją narciarską to będzie, jak postawią kilkanaście wyciągów skomunikowanych ze sobą i na wspólnym karnecie. Propaganda sukcesu.