pytania

Więcej o:

pytania

Wypowiedzi na forum o:

pytania

 • Pytania do dyrekcji nowej placówki

  Tak się zastanawiam jak podchodzilyscie do szukania nowej szkoły/ przedszkola dla dziecka? Jakie pytania zadawaliście obowiazkowo, co miałyście na waszej check list i co było dla was najważniejsze? Pytaliście o jakieś kursy (dla pracowników) prewencyjne dotyczące molestowania? Pytanie dotyczy

 • Pytanie o rosół.

  A dokładnie przechowywanie. Czy jeżeli zostanie na kolejny dzień to wyjmujecie mięso i warzywa z wywaru? Bo ja już takiego mięsa nie zjem. Gdyby było w wywarze to tak. Czy są jakieś przeciwwskazania żeby do kolejnego dnia stało wszystko razem? Pytanie jak najbardziej na poważnie. Niestety.

 • Rekrutacja do liceum - jeszcze jedno pytanie

  Wiem, że temat już był poruszany, ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na pytanie czy potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły może zanieść osoba upowazniona. Czyli nie dziecko i nie rodzice. Chodzi o oryginał świadectwa i wyniki egzaminu w terminie 21-27 lipca. Wiecie?

 • podatek od nieruchomości, proste pytanie od laika

  Pytanie do emam mieszkających w domach lub urzędniczek zorientowanych w sprawie. Od prawie 2 lat mieszkam w domu jednorodzinnym, wcześniej całe życie w bloku więc podatek od nieruchomości płaciłam w czynszu. Po przeprowadzce jeszcze pod koniec 2020 złożyłam formularz do gminy z prośbą o naliczenie

 • fotowoltaika pytanie

  pytanie do osób mieszkających za granicą. Czy będąc prosumentem ( 1 nieruchomość) jest możliwiość "oddawania" nadwyżki na inną. np. mam dom z panelami i nadproducję. Mam tez mieszkanie ze zwyklą umową na dostawę prą mogę nadwyżkę przeznaczyc na zuzycie mieszkania. Czy jest kraj gdzie to funkcjonuje?

 • Pytanie - nici dentystyczne

  Czy tego rodzaju nici są jednorazowego użytku? Wiem, głupie pytanie.

 • Kropelki samoopalające Clarinsa - pytanie

  Pytanie brzmi - czy śmierdzą, jak to samoopalacz ma w zwyczaju.

 • pytanie prawne

  Mam chorującego na raka ojca i sprawę o niepełnosprawność w wojewódzkim zespole. Sprawa toczy się już pół roku, nie wyznaczono komisji. Dzwoniłam do nich, i nic. Ojciec wciąż pyta kiedy bedzie komisja. Jestem zbywana. Jak pośpieszyć organ, do kogo mam adresować pismo naglące? Proszę o pomoc.

 • ematka higieniczna - pytanie

  mam nadzieję, ze pytanie nie jest na miare szczotki do kibla w zmywarce ale pytam z obawą - psie i kocie miski myjecie w ludzkiej zmywarce jednym wkladem? przy trzech zwierzakach wiecznie glodnych zaczynam nie nadazac btw w dwa tygodnie moj piesek przybral 6 kg, wiec przerob jest niemaly :)

 • ...głupie pytanie...

  ...a może to nie pytanie jest głupie... ???... ,,,czyli - co na ten widok powiedział by król Bolesław, po śmierci Chrobrym zwany... ... ... --