psychoterapia

Wypowiedzi na forum o:

psychoterapia

 • Co to znaczy: aktywna psychoterapia?

  Jak nie zmarnować tych godzin na tej psychoterapii?

 • Rozpoczęcie psychoterapii

  Czy powinnam iść na psychoterapię mimo że nie mam siły na pracę nad sobą przez depresję? Chciałam iść do psychoterapeuty dopiero gdy będę na lekach które będą na mnie działały, ale zanim zaczną one działać minie być może kilka miesięcy, czy warto tyle czekać z rozpoczęciem psychoterapii?

 • Re: psychoterapia skoncentrowana na rozwiązaniach

  Tsr jest dobrą metodą pracy, ale raczej jako uzupełnienie innych szkół psychoterapii, a tej jak widać ta pani nie ukończyła. Szukaj kogoś po całościowym szkoleniu psychoterapii ( 5 lat, co najmniej 1200 h)

 • Psychoterapia nie działa

  Ktoś niedawno na jednym z forów napisał mi, że nie chce mnie dołować, ale psychoterapia nie działa. To prawda? A może ktoś z was jest po albo w trakcie psychoterapii i może podważyć to stwierdzenie?

 • Wymóg psychoterapii

  Czy antydepresant pomoże na wszystkie objawy depresji, czy niektóre z nich pozostają mimo farmakoterapii i konieczna do ich zwalczania jest psychoterapia? Słyszałam, że np. niskie poczucie własnej wartości nie zniknie dzięki lekowi, że ten objaw depresji wymaga pomocy psychoterapeuty, ale nie wiem

 • Psychoterapia zamiast leczenia?

  Źle się dzieje Idziemy do lekarza a ten zamiast zlecić badania zajęcia.. psychoterapie... W necie psychoterapia U cioci na imieninach psychoterapia Kiedy ten szit się skończy?

 • psychoterapia jest dla debili?

  Jestem po wywiadzie z Michałem wiśniewskim - alkoholikiem, chyba nieczynnym. I pada tam właśnie takie zdanie, że na niego nie działa psychoterapia, próbował i jest dla debili . Poza tym nie działa tez na ludzi wyszklonych/wykształconych - głownie psychologów, nauczycieli (!), lekarzy i personale

 • Nurty psychoterapii

  podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Ukończyłam 4 letnie dwustopniowe studia podyplomowe z zakresu psychoterapii -Szkoła Psychoterapii Poznawczo ? Behawioralnej - realizowane przez SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Wydział w X, pod kierownictwem

 • Brak siły na psychoterapię

  Obecnie mam poczucie, że nie mam siły na pracę nad sobą u psychoterapeuty przez depresję. Mam zamiar rozpocząć psychoterapię dopiero wtedy, gdy będę na działających na mnie lekach. Czy to właściwa decyzja?

 • Psychoterapia małżeńska

  Drodzy, jeżeli potrzebujecie pomocy psychologicznej, szczerze polecam wizytę u tej pani psychoterapia Olsztyn