Przestrogi

Więcej o:

Przestrogi

Wypowiedzi na forum o:

Przestrogi

 • Dla przypomnienia, a jednocześnie przestrogi

  Dla przypomnienia, a jednocześnie przestrogi by nie popełniać tych samych błędów. Dla przypomnienia, a jednocześnie przestrogi by nie popełniać tych samych błędów. Kompas Anny Saranieckiej 23 mei 2020 ? Profesor Magdalena Środa: ?Dostało mi się od was całkiem nieźle z powodu krytyki Hołowni,

 • To zdjęcie powinno być na okładkach ku przestrodze

  To zdjęcie powinno być na okładkach dzienników , miesięczników , książek , ku przestrodze

 • Nasz los przestroga

  napisane jest na pomniku na terenie Politechniki, ktora skonczylem. Pomnik jest ku pamieci wydarzenia, ktorego 80 rocznica bedziemy mieli jutro mordu na lwowskich profesorach . Byli wsrod nich inzynierowie, jak profesor Weigel, matematycy jak profesor Stozek ale tez znawcy literatury francuskiej i

 • przestrogi pani Magdy

  Przestroga 1: > Te posty przypominają toczka w toczkę te, które dostawałam krytykując Dudę > podczas jego pierwszej kampanii. Czyli że Hołownia może zostać Dudą-bis. Przestroga 2: > Gdy Hołownia zainstaluje nam krainę religijnego fundamentalizmu Czyli że Hołownia może okazać się Czarnkiem-bis.

 • Pokazałam dzieciakom TVP szkoła, ku przestrodze

  Pokazałam dzieciakom TVP szkoła, ku przestrodze, że jak ktoś się nie uczy, to będzie głąbem jak "parzyste" koleżanki i inne gwiazdy TVP szkoła. Przy okazji sporo śmiechu było z występów gwiazd psisiej TV.

 • Re: Nasz los przestrogĄ

  Powinno być "przestrogom", żeby nikt Ą nie kwestionował. -- bmc3i napisał: homicide oznacza każdą przemoc domową, a nie tylko z użyciem broni.

 • Nasz los przestrogĄ

  Nie tylko ty nie masz polskich czcionek w komputerze. Rzeźbiarz też to Ą zaznaczył niewyraźnie, chyba żeby nie drażnić niemieckiego sąsiada, jako że hasło "nasz los przestrogą" już samo w sobie ma wydźwięk antyniemiecki. -- i znowu zrobili ze mnie spamera: "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada

 • ku przestrodze...

  polecam lekturę: Ku przestrodze, co byście się nie dali tak wykiwać.

 • Przestrogi !?

  Jak myslicie?, czy naklejki na butelkach z przestrogami- sloganami spowoduja zmniejszenie picia alkoholu, ktore rosnie w zastraszajacym tempie, niestety? Na ograniczenie palenia papierosow ponoc zadzialalo w 3%, duzo to czy malo?

 • Re: Wycięcie organów - ku przestrodze.

  ale wyjaśnij mi jak pięciolatkowi - do kogo adresujesz swoją przestrogę na tym forum? -- Na górze róże, na dole akacje. ***** *** i konfederację.