przereklamowane

Więcej o:

przereklamowane

Wypowiedzi na forum o:

przereklamowane

 • mezczyzni - to towar przereklamowany.

  tibarngirl napisała: bo brzmiałby jak moja sytuacja, gdyby kiedykolwiek udało mi się dojść z jakimś facetem do takiego etapu. mezczyzni - to towar przereklamowany (dla kobiet) i odwrotnie. brac - jesli cos sie trafi. a jak nie - to za tym nie biegac. szkoda nerwow, czasu i pieniedzy.

 • Aperitivo - fun czy przereklamowane

  Włosi lubią tworzyć trendy w modzie, ale i w kuchni. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie narasta popularność aperitivo . Myślicie, że to fajny zwyczaj, przejściowa moda, czy przereklamowany chwyt marketingowy na drinka?

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  Paryż jest specyficzny,ale żeby przereklamowany? To cudne miasto jest, a jakie muzea...życia nie starczy na obejrzenie wszystkiego? Barcelona- cudna,ale niebezpieczna...dużo złodziei. Przereklamowany dla mnie jest Zurich, ale już Lozanna jest cudna

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  Dla mnie akurat Hongkong świetny, byłam wiele razy i tęsknię już za tym zgiełkiem, natomiast Seul... tak, przereklamowany.

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  Każde jest przereklamowane i niedocenione jednocześnie. Jeśli ktoś ma wyobrażenie jak z pocztówek i reklam, to oczywiste, że będzie rozczarowany.

 • Milosc jest przereklamowana, chlopie

  stasi1 napisał: > I to widać dlaczego nie mam szczęścia w miłości Milosc jest przereklamowana, chlopie mnie tam wystarczy po prostu kobieta,

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  Hongkong przereklamowany? raczej chyba wszystko bardziej niż się człowiek spodziewał... -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

 • Re: mezczyzni - to towar przereklamowany.

  przereklamowany, ale ludzie mają pęd do parowania się. Ja np chciałabym choć raz w życiu wejść w relację, a choćby żeby tego doświadczyć. Niefajnie byłoby umierać mp dziewicą/ kimś kto nigdy nie wszedł w związek (a jeśli komuś po 30 tce czy 40 tce nikt się wcześniej nie trafił, to trudno oczekiwać,

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  Barcelona? No nie, nie zgodzę się nigdy. Właśnie z niej nadaję. Jest tu teraz tak pięknie, słonecznie, cieplo i pusto, że chcę zatrzymac kazdą chwilę. Dla mnie przereklamowana jest Tajlandia. Nie rozumiem zachwytów (oprocz jedzenia, ale to akurat najlepsze jest w mojej dzielnicy?).

 • Re: Przereklamowane miejsca na świecie

  No bo co to w sumie znaczy "przereklamowane miejsce"? Ze nie takie jak na reklamach? Podejrzewam ze jak wystarczajaco dlugo poczekamy to jesli nie wszystkie to wiekoszosc bedzie na tej liscie :) Ale jak sie ma rozsadne oczekiwania to wszystkie ktore beda na liscie sa warte odwiedzenia.