prehistoria

Wypowiedzi na forum o:

prehistoria

 • Prehistoria - popularnonaukowo

  Od jakiegoś czasu mam ochotę poczytać coś popularnonaukowego na temat prehistorii. Paleolit, neolit, epoka brązu, migracje, tygrys szablastozęby, mamuty - źe tak rzucę hasła bez ładu i składu. Wczesne dzieje Słowian i sąsiadujących ludów też. Możecie polecić coś fajnie napisanego i aktualnego?

 • Prehistoria

  Zastanawialiście się kiedyś jak by wyglądało wasze życie, gdyby przyszło wam się urodzić w czasach prehistorycznych? Czy coś byłoby łatwiejsze, a pod jakim względem życie wyglądałby gorzej? Które z zajęć mogłoby wam sprawić najwięcej radości, co byłoby najbardziej uciążliwe. Czy bylibyście wtedy

 • Stan wojenny? Prehistoria

  A co się dziwić.Jaki jest nasz stosunek do zamachu majowego dokonanego przez J,Piłsudskiego?A o tym ,że zabito w nim ok.360 polskich żołnierzy to prawie nikt nie wie,gdyż nie ma nawet ich mogił.Prehistoria?

 • Re: Prehistoria

  Moje życie to już prehistoria sabat. Dzisiejszej nocy byłam na imprezie. To świat 20 latków....

 • Przedział czasowy prehistorii a powstanie pisma

  Szukam i szukam i znalazłem jeszcze w miarę jasnej odpowiedzi na pewno pytanie, a właściwie uściślenie czegoś. Otóż okres prehistorii datujemy do momentu powstania pism, ok. Podaje się również, że do prehistorii należą epoki kamienia, miedzi, brązu i żelaza. No i właśnie. Czy jest jakaś powszechnie

 • Re: Prehistoria dla opornych ;-)

  Może Dinozaury i prehistoria. Świat w obrazkach - tylko nie wiem, czy to nie będzie za mało poważne dla czwartoklasisty. Sprawdziłam, że o ludziach pierwotnych jest jakieś 75 stron, a poza tym reszta książki jest o dinozaurach. Możesz też obejrzeć Prehistoria. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci.

 • Re: Prehistoria

  zawle napisała: > Moje życie to już prehistoria sabat. Dzisiejszej nocy byłam na imprezie. To świ > at 20 latków.... Po 35 latach składkowych można już przejść na emeryturę seksualną (i zająć się pisaniem wspomnień na forum seksu:))

 • Historia Białorusi - od prehistorii po dziś dzień

  wydarzeniami na świecie i rozumieć pewne mechanizmy. LINK DO FILMU NA YOUTUBE - "Historia Białorusi - od prehistorii po Erę Łukaszenki" Jeżeli materiał Ci się spodobał, możesz dołączyć do grona subskrybentów ? a tych jest już ponad 3300!

 • Re: Prehistoria

  zawle napisała: > Moje życie to już prehistoria sabat. Dzisiejszej nocy byłam na imprezie. To świ > at 20 latków.... Pewnie. W czasach prehistorycznych juz bysmy w wiekszosci nie zyli, co w sumie uprawnia do takich dywagacji w skradzionym naturze czasie ;)

 • Dinozaury i świat prehistorii

  Trochę nie na temat, bo o filmach zamiast o ksążkach. W empiku jest w promocji "mega box" Dinozaury i świat prehistorii za 51,99. Zawiera 14 płyt DVD, między innymi serial "Wędrówki z dinozaurami".