Polo

 • Polo nie pochodzi z Anglii

  Polo nie pochodzi z Anglii

  Niestety nie wiedziałem tego przed przyjazdem do Pakistanu i kiedyś strzeliłem taką gafę przy Pakistańczykach mówiąc, że to Brytyjczycy przywieźli tutaj grę polo. Ciężkie pioruny nade mną zawisły, ale dostałem szansę, aby się zrehabilitować - polo...

Więcej o:

Polo

Wypowiedzi na forum o:

Polo

 • Kalifornijskie Disco Polo

  Coz, disco polo... nie moje klimaty ale oczywiscie w miare popularne wsrod polonijnych zabaw czy innych imprezach. Przeszlo to nasze dzieci, nasze w sensie polonijne. Ktorys z mlodych bral udzial w polskim programie, ktorych notabene nie trawie, ale w miare popularnym. Jakas wyspa czyc cos czy

 • Re: Kalifornijskie Disco Polo

  Disco polo te tez nie moj swiat, ale to jest bardzo profesjonalnie zrobione i uwazam ze ma wielkie szanse trafic na polskie zabawy i wesela, nie tylko w Polsce. LIKE!

 • Re: Kalifornijskie Disco Polo

  No wlasnie z tym chlaniem. Chociaz wiem ze nie roznia sie od innych mlodych tak jak to pamietam gdy bylem dwudziestolatkiem. Swoja droga to czasami mnie przeraza ze dominijaca muzyka jest wlasnie disco polo. Duzo to swiadczy o nas samych jak i rowniez wiele tlumaczy.

 • Re: Ładna biała koszulka polo

  Koszulka polo i ładna się wzajemnie wykluczają, więc takie cudo nie istnieje.

 • Re: Ładna biała koszulka polo

  Kupiłam synowi w H&M białe polo, tylko on ma już dorosłą rozmiarówkę. Coś koło 80 pln. Bdb jakościowo.

 • Re: Ładna biała koszulka polo

  > Na Zalando znalazłam cztery koszulki i to z nadrukiem. A ja, kurczę, weszłam na Zalando, przefiltrowałam chłopięce koszulki wg koloru (wyszło 20 stron białych), wypatrzyłam jedną polo na pierwszej stronie, kliknęłam, zjechałam na dół, kliknęłam wszystkie białe koszulki polo które się pokazały w

 • Price POLO, POLO Cocta, Disco POLO, POLO Market

  Price POLO, POLO Cocta, Disco POLO, POLO Market. To POLO pewnie bierze się od "Polska", ale skąd ten nawyk?

 • Pole mokotowskie

  W jeziorku na Polu mokotowskim pojawiły się krążki chloru. Może ktoś wie czy to zamieżone działanie administracyjne, czy oddolna inicjatywa? W upały jeziorko jest pełne dzieci.

 • Niedługo wyższe studia na wydziale diso polo.

  Na razie profil w szkole podstawowej, ale sądząc po reakcji ministra edukacji tylko patrzeć aż powstaną wydziały disco polo na wyższych uczelniach. Na próbę proponuję wydz. disco polo w konserwatorium muzycznym w Katowicach. To będzie nasz wkład w pielęgnowanie światowego dziedzictwa kulturowego.

 • Polo Market ekologiczny inaczej

  Mam zwyczaj zamiast używać plastikowych worków brać kartonik i pakować do niego zakupy. Dzisiaj w Polo Markecie przy kasie mi kartonik zabrano i poinformowano, że mając kartonik nie kupię torby. Brawo Polo za ekologiczność. Myślę, że ten świetny pomysł warto rozpropagował.