Wyniki konkursu "Policjanci z Alaski"

Znamy zwycięzców konkursu "Policjanci z Alaski"! Dowiedz się, kto wygrał lustrzankę cyfrową Sony i inne nagrody!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, które nadesłaliście na nasz konkurs - przyszło ich naprawdę bardzo dużo i wcale nie przesadzimy pisząc, że wybór był bardzo, bardzo trudny. W konkursie inspirowanym świetnym serialem "Policjanci z Alaski" z oferty kanału Discovery World - sponsora nagród w naszej zabawie, pytaliśmy Was o to: ilu policjantów patroluje Alaskę (386), jak nazywa się słynny wyścig psich zaprzęgów, który co roku odbywa się na Alasce (Iditarod) i co Waszym zdaniem jest największym wyzwaniem w pracy dzielnych stróżów prawa w tym najzimniejszym z amerykańskich stanów.

Najbardziej spodobała nam się odpowiedź Julii Nowackiej z Poznania i to do niej pojedzie nagroda główna - aparat fotograficzny Sony model Alpha A330L + DT 18-55mm F3.5-5.6 i zestaw gadżetów z logo Discovery World. Julio, gratulujemy, mam nadzieję, że aparat posłuży do uwiecznienia pięknych chwil, nie tylko na Alasce!

Nagrody pocieszenia, czyli zestawy gadżetów z logo kanału Discovery World otrzymają ponadto:

Kamila Ogorzały, Wrocław

Katarzyna Majkowska, Olszyna

Justyna Pogodzińska, Gdynia

Alicja Tomaszewska, Osieck

Maciej Kotarski, Włocławek

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy (skontaktujemy się z Wami drogą mailową), a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w kolejnych naszych konkursach.

Dziękujemy także sponsorowi za ufundowanie supernagród w konkursie.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i... oglądania świetnych dokumentów na kanale Discovery World!

Z pozdrowieniami,

redakcja serwisu Turystyka.gazeta.pl

Więcej o: