Chciał się popisać przed żoną i synem, zginął na ich oczach. Na nagraniu słychać przerażający krzyk

Jak podaje "New York Post", w czwartek 12 maja na hiszpańskiej Majorce pewien Holender chciał zaimponować rodzinie i postanowił skoczyć z wysokiego klifu. Niestety uderzył w skałę i zginął na miejscu. Zdarzenie przypadkowo nagrała rodzina najbliższego.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo "Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę", czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Tragiczny wypadek na Majorce. Ojciec skoczył z klifu i zginął na miejscu

Jak podaje "New York Post", holenderska rodzina spędzała wakacje na największej hiszpańskiej wyspie na Morzu Śródziemnym - Majorce. Podczas zwiedzania pobliskich klifów tata chciał popisać się przed swoją rodziną i wykonał spektakularny skok z klifu z wysokości ponad 30 metrów. Niestety, mężczyzna z impetem uderzył w skały, a następnie wpadł do wody i zginął na miejscu, na oczach całej swojej rodziny.

Tragiczne zdarzenie zostało nagrane przez najbliższych. Na wideo słychać przerażający krzyk mężczyzny. "New York Post" podaje, że lokalna policja rozważa wszczęcie postępowania w sprawie tego tragicznego wypadku.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: