Huawei AppGallery - moc prezentów dla użytkowników smartfonów marki. Wakacyjne podróże będą przyjemnością

Autorski sklep z aplikacjami Huawei, AppGallery, z dnia na dzień się powiększa. Na ten moment znajduje się tam już 1000 polskich aplikacji. Użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług.

Na użytkowników najnowszych smartfonów marki z HMS czekają atrakcyjne prezenty. Wakacyjne podróże po Polsce będą prawdziwą przyjemnością - Huawei przygotował prezent w postaci bezterminowego i bezpłatnego dostępu do map Polski i nawigacji AutoMapa. Aby otrzymać dostęp, wystarczy pobrać aplikację AutoMapa z Huawei AppGallery.

Dla osób, które nie wyobrażają sobie urlopu bez dobrej muzyki lub ulubionej książki, Huawei przygotował bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go oraz sześciomiesięczny dostęp premium do TIDAL HiFi. Wakacyjne zakupy zrobimy natomiast w aplikacji Allegro - na użytkowników smartfonów Huawei czeka kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł). Wszystkie te aplikacje pobierzemy ze sklepu Huawei AppGallery.

W ostatnim czasie w ofercie AppGallery pojawiły się również aplikacje banków, między innymi mBanku, PKO Banku Polskiego oraz Idea Banku. Użytkownicy Huawei mogą też pobrać z AppGallery aplikację do zamawiania taksówek - iTaxi, która działa także na najnowszych modelach z HMS dzięki pełnej integracji z ekosystemem Huawei.

AppGallery jest dostępny na każdym sprzedawanym w Polsce smartfonie lub tablecie Huaweia. Znajdziemy go w tegorocznych nowościach: flagowych P40 Pro, P40 i P40 Pro+, atrakcyjnych cenowo P40 lite, Y6p, Y5p, a także na tabletach MatePad i MatePad T8.

Czym jest Huawei Mobile Services?

Najnowsze smartfony Huawei oparte są o ekosystem marki - Huawei Mobile Services. HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak na przykład Chmura, Motywy, Przeglądarka czy sklep z aplikacjami AppGallery.

Kluczem, który pozwala użytkownikom urządzeń Huawei w łatwy sposób logować się do różnych usług i serwisów marki, jest ID Huawei. Aby je założyć, wystarczy wejść w "Ustawienia" w swoim urządzeniu. Warto to zrobić, gdyż pod zarejestrowanym ID Huawei na koncie gromadzą się Punkty Huawei, które użytkownik uzyskuje za różne aktywności, w Społeczności Huawei lub w AppGallery. Punkty można wydawać na przykład na zakup Motywów, wypożyczanie filmów w Huawei Filmy czy dodatkowe miejsce w Chmurze Huawei.

Docelowo ekosystem Huawei będzie dostarczał więcej benefitów niż konkurencyjne rozwiązania - już teraz użytkownicy mogą korzystać z autorskich usług, jak na przykład Huawei Video czy Huawei Assistant, a także prezentów w Huawei AppGallery.