Walentynki 2017: Najciekawsze hotele w Polsce

Walentynki 2017 tuż, tuż. To ostatni moment, aby zaplanować wyjazd tylko we dwoje. Gdzie zabrać ukochaną osobę? Sprawdźcie zestawienie najciekawszych hoteli w Polsce w sam raz na walentynkowy pobyt.

Oryginalne, interesujące, zaprojektowane z rozmachem lub minimalistyczny - tak wyglądają najciekawsze hotele w Polsce. Te miejsca są idealne na romantyczny pobyt tylko we dwoje na Walentynki 2017. 

Walentynki w pływających domkach w Mielnie

Niezwykłe pływające domki na wodzie, gdzie przyroda jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, to propozycja na walentynki we dwoje dla osób, które cenią ciszę, spokój i bliski kontakt z przyrodą.

Z każdego okna roztacza się niesamowity widok na jezioro Jamno, a do plaży nad samym Morzem Bałtyckim jest tylko 350 metrów.

HT Houseboats Domki na wodzie, domki pływająceHT Houseboats Domki na wodzie, domki pływające Fot. HT Houseboats - Domki na wodzie

Zakochani mogą skorzystać z pływającej sauny kominkowej, jacuzzi czy spędzić czas na sportowo w miniparku linowym. To miejsce jest idealne na romantyczny pobyt tylko we dwoje wśród pięknego krajobrazu i szumu fal. 

HT Houseboats Domki na wodzie, domki pływające w Mielnie
Koszt pobytu dla dwóch osób od 200 zł/doba.

Walentynkowy wyjazd we dwoje do romantycznego pałacu

To pałac jak ze snów - piękne wnętrza, pełne przepychu, bogato urządzone. Każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji. Pokoje urządzone są w trzech stylach: art deco, secesyjnym i biedermeier. W tych wnętrzach każda kobieta poczuje się jak księżniczka.

To miejsce oferuje szereg atrakcji dla zakochanych: degustację win z Bordeaux, wspólne gotowanie z szefem kuchni, rejs zatokowy lub pełnomorski zabytkowym jachtem regatowym.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness - Choczewo
Koszt pobytu dla dwóch osób od 400 zł/doba

Walentynki 2017: Najciekawsze hotele w Polsce [GALERIA]

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness - ChoczewoPałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness - Choczewo Fot. Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness - Choczewo

Romantyczny pobyt w hotelu w samym sercu Wieliczki

Apartament Niebieski to pokój, który w tym hotelu powinny zarezerwować zakochane pary. Niecodziennie przecież jest okazja, aby spać w wiszącym łóżku! W pokoju urządzonym w morskim stylu na wiszącym łóżku możemy poczuć się jak na hamaku na tropikalnej wyspie.

Apartament Niebieski - Hotel Lenart w WieliczceApartament Niebieski - Hotel Lenart w Wieliczce Fot. Hotel Lenart w Wieliczce

Hotel znajduje się w samym sercu Wieliczki, więc romantyczny pobyt we dwoje można połączyć ze zwiedzaniem Kopalni Soli w Wieliczce lub wybrać się do oddalonego kilkanaście kilometrów Krakowa.

Hotel Lenart Wieliczka
Koszt pobytu dla dwóch osób od 229 zł/doba


POLECAMY: Wycieczki na Walentynki 2017 - romantyczne miejsca w Polsce [PRZEGLĄD PROPOZYCJI]

Więcej o: