obóz

Więcej o:

obóz

Wypowiedzi na forum o:

obóz

 • Obóz narciarski dla 15latka.

  Czy wasze dzieci wyjeżdżały kiedyś z jakąś firmą na obóz narciarski i mogłybyście mi cos polecić? Młody nie ma zbytniego doświadczenia na nartach ( jeździł dwa sezony, wg ojca więcej się popisywał, niż słuchał i uczył) w tym roku chce spróbować snowboardu. Miał jechać na ferie z tatą, ale niestety

 • obóz - samookaleczenie

  obóz dla młodzieży. czy organizatorc obozu ma obowiązek zgosic samookaleczenie odpowiednim służbom np.szpital, wezwać lekarza itp? czy oprocz opatrzenia ran i zawiadomienia rodziców ma obowiazek cos zrobic?

 • Re: obóz zimowy

  To prawda ja również zamierzam moje dzieciaki właśnie na takie obozy zimowe wysyłać, ale przedtem chcę jak najwięcej na ich temat wiedzieć. W każdym razie zachęcam was abyście zapoznali się z materiałem gdzie bardzo fajnie właśnie na ich temat napisano.

 • dziecko na obozie - kontakt

  Czy oczekujecie, że dziecko l(młodsza podstawówka) będzie kontaktowało się z wami w trakcie pobytu na kolonii, obozie? Czy zawozicie na miejsce zbiórki i odbieracie po tygodniu czy dwóch?

 • Obozy BT Orion, polecacie?

  Czy ktoś z was posyłał dzieci na obozy Oriona? Odwołali nam właśnie wycieczkę, więc muszę czymś zająć dzieci, ale przez tak późną porę nasze sprawdzone obozy już są pełne :/ Starszemu (17 lat) podoba się oferta rpg, a z młodszym (9 lat) myślałam nad multisport-wombat, może nad rodzinnym. Ktoś może

 • Obóz szkolny

  Jedna z córek była dwa razy na super obozach szkolnych, ale ok, to była szkoła prywatna. Ale jak teraz syn mnie poprosił, że mam wypełnić papiery na obóz szkolny (państwowe lo) to zamarlam z zachwytu. U Was są, nauczycielom się chce? Podziwiam, naprawdę.

 • Re: Obóz narciarski dla 15latka.

  Ale gdzie chce na ten obóz jechać? Pl czy zagranica? Zobacz ofertę Róży Wiatrów, Almaturu, Zawora.

 • Obóz językowy - Londyn

  Chcemy wysłać naszego 15-letniego bombelka na obóz językowy do Londynu - które biuro albo którego organizatora poleca ematka?

 • Obóz dla starszej młodzieży

  Dzień dobry. Polećcie proszę obóz dla starszej młodzieży (liceum) zagraniczny. W internecie masa firm ale jednak lepiej sprawdzona firma. Tak, syn umie sam znaleźć jak co ;) Dzięki.

 • obóz terapeutyczny dla nastolatków z ZA -

  Witam, mam pytanie, czy ktoś ma doświadczenie i jakieś opinie na temat obozu terapeutycznego dla nastolatka z ZA, bez opieki rodzica. Syn ma 15 lat i chcielibyśmy, żeby pojechał na obóz organizowany przez ośrodek Jaspik. Obóz 18 - 27.07 w Biskupinie. Może jest na grupie ktoś, kto może coś