marszałek województwa

Więcej o:

marszałek województwa

Wypowiedzi na forum o:

marszałek województwa

 • Niemiec marszałkiem województwa!!!

  ale nie świętokrzyskiego tylko opolskiego: "Niemiec marszałkiem. Pierwszy raz w dziejach opolszczyzny rządzić nią będzie polityk z Mniejszości Niemieckiej. Ryszard Galla został w piątek wybrany na marszałka województwa." G. Wyborcza Czy przedstawiciel innej narodowości, niż polska, mógłby być według

 • Pani Marszałek Grześkowiak Marszałkiem Woj. ?

  Pani Marszałek Grześkowiak Marszałkiem Województwa Kujawsko - Pomorskiego ?

 • Stypendia artystyczne marszałka województwa

  Skoro 49 uczniów, a wymienionych jest kilku to kto jeszcze dostał nagrodę marszałka, przecież nie mówi się tu o nagrodzie prezydenta miasta Torunia, a marszałka województwa!

 • Kiedy marszałek woj. będzie wybierany bezpostednoi

  Kiedy marszałek woj. wybierany będzie bazpośrednio przez mieszkańców ? Czekamy na stosowne ustawy nowa władzo !

 • Pruszkowski marszałkiem województwa lubelskiego!

  PO dogadało się z PiS w kwestii traktatu. Jednym z elementów umowy są stanowiska marszałków województw dla polityków PiS. Już wiadomo, że w Lublinie będzie to Andrzej Pruszkowski. Moje gratulacje! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • Marszałek województwa z warszawskiego nadania

  A na plakatach Tusk mówi aby nie robić polityki... A marszałka województwa ustalą z Pawlakiem w Warszawie. Czyli jak zawsze nie najlepszy, ale ten kto najlepiej wchodzi prezesowi partii.

 • Paweł Wróblewski nowym Marszałkiem Województwa!

  Przedstawiciel PiS Paweł Wróblewski nowym marszałkiem województwa? Jak taka koalicja będzie pracować? Czas pokaże. Da to obraz jak będzie wyglądała praca nowego rządu,nowego sejmu po nowych wyborach parlamentarnych.

 • Wojewoda powinien podlagać marszałkowi województwa

  Moim zdaniem wojewoda powinin podlegać słżbowo marszałkowi województwa.Nie było by dublowania władzy. Jeśli ma być oszczedne państwo i mniejszony deficyt budzetowy jak mówił premier to może lepiej by było zlikwidować ten urząd i kompetencje oddać marszałkowi.

 • Sekuła marszałkiem województwa śląskiego?

  Regionalny zarząd śląskiej Platformy Obywatelskiej rekomendował Mirosława Sekułę na stanowisko marszałka województwa. Były wiceprezydent Zabrza i prezes Najwyższej Izby Kontroli ma na tym stanowisku zastąpić Adama Matusiewicza, który podał się do dymisji po skandalu związanym z Kolejami Śląskimi. Na

 • No ciekawy Marszałek Województwa Podkarpackiego

  No ciekawy ten szacowny Marszałek Województwa Podkarpackiego Jak inni politycy sa podobni , co jest wielce prawdopodobne w szanownej Rzeczypospolitej czas najwyzszy wyjechac i opuscic ten kraj. Ręce opadają. Wstyd. W okresie miedzywojennym rozwiązanie bylo jedno. Honorowe. Z własnej broni w skroń. A