likwidacja

Więcej o:

likwidacja

Wypowiedzi na forum o:

likwidacja

 • Plan eurokratów likwidacji prywatnej własności aut

  Plan eurokratów całkowitej likwidacji prywatnej własności aut opisuje felieton: "Ideolodzy Unii Europejskiej przygotowali raport, w którym twierdzą, że mieszkańcy Europy powinni w ogóle zrezygnować ze swoich samochodów. Zamiast tego mają jeździć rowerami, chodzić piechotą lub korzystać z transportu

 • O ławkach do likwidacji nic?

  Gdzieś mi mignął artykuł, że ławki, które miały promować nasz kraj i kosztowały sporo grosza są do likwidacji. Tylko jeszcze nie wiadomo co się z nimi stanie. W niektórych miastach już nie można z nich korzystać bo się pouszkadzały?. Taki luźny wątek żeby odciągnąć instynkt morderczy od sedesowych

 • Re: Plan eurokratów likwidacji prywatnej własnośc

  kolejny idiota. pokaz mi gdzie chodzi o likwidacje samochodow w tym raporcie. pierdolisz jak potluczony

 • Likwidacja TVN - tak czy nie!

  Czy cieszycie się z likwidacji TVN? Co zaczniecie oglądać po likwidacji TVN? Polsat czy TVP?

 • Re: Plan eurokratów likwidacji prywatnej własnośc

  Tak BTW, to ktoś przeczytał przytaczany raport? Bo on nic nie mówi o likwidacji aut. ? Mówi o tym, że warto zachęcać ludzi do jazdy na rowerach, zbiornikiem i współdzielonymi autami aby popyt na samochody zmalał i stały się przez to tańsze. ?

 • Re: Plan eurokratów likwidacji prywatnej własnośc

  gotówki nie będziemy mogli nic poza wykonywaniem poleceń. Mokry sen aktywistów pod przykrywką likwidacji samochodów .

 • Re: Opowiadam się za całkowitą likwidacją 500 plu

  superspec1 napisał(a): > A wy? > > Jestem nawet za zwiększeniem ale 2 dziecka. -- Tusk to najbardziej PrOrosyjski polityk w historii Polski zaraz po Dzierżyńskim, Bierucie i Jaruzelskim.

 • Re: Plan eurokratów likwidacji prywatnej własnośc

  atrakcyjne formy wspólnego użytkowania powstrzymują mnie jeszcze przez całkowitym pozbyciem się samochodu. Mam nadzieję, że dzięki likwidacji prywatnych aut rozwiną się formy współdzielenia i będzie to znacznie wygodniejsze niż teraz. Będę mógł w końcu pozbyć się kłopotu. ?

 • IPN do likwidacji

  "Lewica chce likwidacji IPN . Śmiszek atakuje: "Setki milionów złotych rocznie są przekazywane na PiS-owską propagandę."

 • Re: Plan eurokratów likwidacji prywatnej własnośc

  Przecież tu nie chodzi o samochody ani o emisje, tutaj chodzi o niewolnictwo wprowadzane etapami. Pod przykrywką dbałości o środowisko zrobią z nas niewolników sterowanych elektronicznie za pomocą kontrolowanych pieniędzy. Bez własności, bez gotówki nie będziemy mogli nic poza wykonywaniem poleceń.