larwy

Wypowiedzi na forum o:

larwy

 • Otwieram saszetki dla kota a tam - białe larwy ?

  Jakim cudem? Kupuje zawsze więcej i dziś otwieram firmowo zgrzane opakowanie z 4 saszetkami.. A tam łażą larwy robali, takie białe ??? Nawet tego nie oglądałam tego. Wywaliłam od razu. Ale skąd, skoro opakowanie nie było otwarte wcześniej?

 • Re: Leniwa larwa na wakacjach a ludzie pracy

  Nawet leniwej larwie należy się spokój. Dzwoń do sm

 • Leniwa larwa na wakacjach a ludzie pracy

  jednak dostanę to tłumaczenie, na które czekam, z kuszącej robi się niepokojąca (kuchnia jest moim biurem, bo w salono-sypialni pracuje mąż na zdalnym). I teraz - zakładając że znajdę techniczną możliwość przekazania komunikatu - leniwej larwie na wakacjach wypada poprosić ludzi pracy, żeby odsunęli

 • Re: Otwieram saszetki dla kota a tam - białe larw

  te robale to były bezpośrednio na karmie czy po zerwaniu tego 4-paku pod opakowaniem? Jeśli ta 2 opcja to mogą być to larwy moli spożywczych, dla których folia nie stanowi problemu - mogły zagnieździć się na etapie magazynowania

 • Re: Leniwa larwa na wakacjach a ludzie pracy

  Tak, wypada. Nawet leniwym larwom należy się wypoczynek. Ja mam dużą tolerancję na różnoraką muzykę, na szczęście, bo mój syn robi remont od 4 miesięcy, przy włączonej muzyce (przez głośnik!!!).

 • Larwa jako Bond Girl

  Spojrzałam dzisiaj przy śniadaniu w telewizor, w którym właśnie leciało "For your eyes only" z Rożerem Moore i osłupiałam. Przy boku 007 ujrzałam bowiem Larwę, jak żywą, spójrzcie tylko w mutry jej oczu. Przed państwem Carole Bouquet! -- Wiedźma To jest bez sensu! To jest kompletnie, konkretnie bez

 • Jak usunąć larwy muchy?

  Troszkę obrzydliwy temat, wiem. Ale jako że ematka wie wszystko, to pytam. Usiłowałam się obczytać w temacie i o tyle jestem mądrzejsza, że już wiem, że na larwy stosuje się larwicydy. Ale tak konkretnie - co mam kupić, czym popryskać?

 • Re: Leniwa larwa na wakacjach a ludzie pracy

  No i nawet jeśli byś była leniwą larwą, to nie znaczy, że masz być narażona na niepożądany hałas. Ja bym od razu tam pognała do ekipy, jeśli nawoływania do szachtu by nie dały efektu. -- Shake it off, shake it off!

 • Re: Leniwa larwa na wakacjach a ludzie pracy

  Nie leniwa larwa na wakacjach tylko pracowita mrówka na hołmofisie. A poza tym pewnie oni w ogóle sobie nie zdają sprawy, że Ci przeszkadzają. Poproś o przestawienie radia, bo u Ciebie rezonuje i przeszkadza Ci w pracy. -- Kółka się kręcą?

 • larwy

  Proszę o podpowiedź jak się pozbyć zielonych dużych larw,zjadły liście wierzby mandżurskiej.