kubki

Więcej o:

kubki

Wypowiedzi na forum o:

kubki

 • Biały kubek stacjonarnie

  Potrzebuję natychmiast 11 białych kubków. Ładnych. Tanich! Bez nadruków. Do kupienia w galerii handlowej (nie z Ikei, za daleko). Pepco, kerfur, tiger, home&you, Sinsay home, empik, tkmax... Rzuciły się wam gdzieś w oczy białe kubki?

 • Kubki z lumpeksu

  Kto nigdy, przenigdy! nie wypiłby herbaty ( innego napoju) z lumpeksowego kubka ? Bo to obrzydliwe: nie wiadomo co znajdowało się wcześniej w takim kubku ? A kto korzysta z kubków/filiżanek szmateksowych ?

 • Oryginalne, personalizowane kubki

  JAK CZĘSTO STAJESZ PRZED DYLEMATEM CO KUPIĆ W PREZENCIE? Chcesz, żeby to było coś wyjątkowego, oryginalnego, wysokiej jakości, ale w rozsądnej cenie ? Zapraszam więc na do świata naszych kubków. Nasze kubki cechują: autorskie projekty, wyraźny i trwały nadruk oraz możliwość personalizacji ! Tych

 • Wyjątkowy sklep z kubkami sublimacja

  Hej podzielę się nowo odkrytym sklepem z kubeczkami z nadrukiem sublimacją. Mają bardzo ciekawe i oryginalne grafiki, wyróżnia to ich od oklepanych pomysłów ludzi z allegro. Jakość wykonania jest bardzo dobra, teraz już wiem dlaczego wcześniej mój zakupiony kubek na allegro po 3 myciach w zmywarce

 • Kubek - który ładniejszy ?

  Przeglądałam dzisiaj Rosenthala. 1. Alpejski ogród - ten z niebieskim motywem 2. Tajemniczy ogród - ten z czerwonym motywem Który...? Cena za kubek to 95 zł.

 • Rosenthal - kubek 0,33 l

  Porcelana. Kto zapłaciłby za ten kubek 100 zł ? Cena w sklepie stacjonarnym.

 • jak "odperfumowac" kubek?

  Niechcacy chlapnelo mi sie na kubek takim plynem zapachowym do pomieszczen. Kubek od razu umylam, wymoczylam, pozniej wymylam kilka razy, umyty w zmywarce i nic. Jak ten zapach wytepic? Octem jeszcze nie przecieralam.

 • Re: dlaczego zmywarka nie domywa kubków po herbac

  Obejrzę dziurki, ale generalnie naczynia umyte tylko te kubki takie herbaciane ?

 • Talerze, garnki, kubki - pojedyncze sztuki

  Oddajecie czy zostawiacie ? Przeglądałam dziś kuchnię i mnóstwo tam pojedynczych sztuk np.szklana salaterka typu liść kapusty, podstawki pod kubki/filiżanki , które już nie istnieją , jakieś pojedyncze talerze/talerzyki.

 • Re: dlaczego zmywarka nie domywa kubków po herbac

  Mnie się co jakiś czas tak robi. Wtedy dokładnie myję ramiona i otwory rozpryskowe, czyszczę filtry i myję całą zmywarkę od wewnątrz. Uzupełniam sól. Zwykle na dłuższy czas pomaga. Aha, i talerzy nie stawiam zbyt gęsto. Kubki mogą być koło siebie. Ostatnio używam kubków z ciężkiego, przezroczystego