Jedziesz na wakacje? Tego lepiej nie ruszać w pokoju hotelowym. "Co cię nie zabije, to cię wzmocni"

Nocując w hotelu, nigdy nie można być w stu procentach pewnym, że pokój jest idealnie czysty. Była hotelarka zdradza sekrety swojej pracy i podpowiada, z czego lepiej nie korzystać podczas pobytu w pokoju hotelowym. O czym warto pamiętać podczas wyjazdu?

Pokoje hotelowe zwykle sprawiają wrażenie czystych, ale niestety, często są to jedynie pozory. Tiktokerka Melissa Hanks, była dyrektorka hotelu, dzieli się sekretami swojej pracy w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich filmów pokazuje, które przedmioty z pewnością lepiej jest zostawić w spokoju. 

Zobacz wideo Łosie przebiegające przez jezdnię w Rawie Mazowieckiej

Z tego lepiej w ogóle nie korzystać. "Musiałabym je najpierw dokładnie umyć"

Pobyt w hotelu może okazać się zmorą każdego, kto obawia się o zdrowie. Pozornie czyste pokoje mogą w rzeczywistości nie być takie, na jakie wyglądają. Tiktokerka przebywająca w pokoju hotelowym dzieli się z użytkownikami swoimi spostrzeżeniami. Najpierw zwraca uwagę na kubki i szklanki.

W hotelu, w którym się znajduję, kubki są w osobnych plastikowych woreczkach i to jest w porządku. Są jednak miejsca, gdzie można skorzystać jedynie ze standardowych szklanek. Takich nie użyłabym nigdy. Musiałabym je najpierw dokładnie umyć.

Turyści w Portugalii W tym kraju wprowadza się dodatkowe opłaty za nocleg. Dotyczy to tej grupy

Kolejny przedmiot, który lepiej omijać szerokim łukiem to wiadro z lodem

Melissa Hanks pokazuje jeszcze inny kuchenny gadżet, co do którego ma wątpliwości. Chodzi o wiadro z lodem. Jak dodaje, tego przedmiotu nie użyłaby nawet po porządnym umyciu, ponieważ ludzie potrafią używać go do różnych rzeczy zupełnie niezwiązanych z lodem.

Większość osób w komentarzach podziela podejrzliwość hotelarki, co do zachowania czystości w pokojach hotelowych. Niektórzy internauci zareagowali żartobliwie na nagranie tiktokerki. Jeden z nich podsumował problem słowami:

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Niedźwiadek uratowany przez rumuńskich ratowników Był osłabiony, ale uratowali go górscy ratownicy

Inni użytkownicy TikToka dzielą się własnymi doświadczeniami. Wielu z nich zaznacza, że w podróży korzysta tylko z własnych naczyń. 

Właśnie dlatego, kiedy podróżuję, zabieram ze sobą własny kubek albo butelkę.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: