kształt

Wypowiedzi na forum o:

kształt

 • Pierniki, które nie tracą kształtu w pieczeniu.

  Macie może absolutnie sprawdzony przepis na pierniki, które wycięte w kształt gwiazdki wyjdą z piekarnika nadal jako gwiazdka, a nie w postaci bezkształtnego tworu? Albo powiedzcie mi jaki błąd popełniam w procesie pieczenia, względnie proporcji składników.

 • Kształt twarzy

  Proszę o pomoc. Nie mam pojęcia jaki mam kształt twarzy. Nie umiem rozpoznać czy jest w kształcie serca czy owalu czy czegoś innego.

 • Tort w kształcie węża

  Czy macie może jakieś pomysły jak go zrobić? Syn, pięciolatek, na fali fascynacji Kiplingiem zażyczył sobie na urodziny tort w kształcie pytona. Wijącego się oczywiście, żeby było trudniej. Upieczenie zatem zwykłego metrowca i ucharakteryzowanie go na węża odpada. Szczyt moich możliwości to motylek,

 • Waga a kształt piersi?

  Witam wszystkie piękne i puszyste Panie. Staram się przygotować opracowanie mające na celu analizę zależności pomiędzy wagą a kształtem piersi. Czy mogłybyście się podzielić informacją jaką macie wagę i jaki kształty piersi? Poniżej wypisałem 7 typów kształtów piersi: - okrągły - wschód-zachód -

 • Miłośnik puszystych kształtów

  Miły, kulturalny, inteligentny 43-latek, miłośnik puszystych kształtów, szuka dyskretnej przyjaciółki, której kształty mógłby docenić, podziwiać, przytulić, dotykać, masować, pieścić.

 • Czy pompowane usta wracają do swojego kształtu?

  Tak z ciekawości - co się dzieje, kiedy robi się te przedziwne usta pontony lub w jakimś dziwnym kształcie i utrzymuje w tym stanie kilka lat, a potem przestaje jednak ładować w nie kasę? One wracają do stanu wyjściowego? Przeglądałam pudla i trafiłam na tę dziewczynę i tak się zaczęłam zastanawiać.

 • Kształt paznokcia

  Mam problem z paznokciami. Są krotkie i łamliwe, ale to kwestia tarczycy, która swoją drogą nieźle poruszyła mi serce (nie wiedziałam, że to ma takie powiazanie). Otóż najbardziej przeszkadza mi ich kształt, są szerokie, takie jakby trapezowe. Podobne na rysunku. Czy można je jakos opiłowywać, czy

 • kształt wanny a kształt umywalki

  Nie wiem czy dobrze myślę, ale chciałabym dobrać kształtem i stylem umywalkę do kupionej już wanny Carron (na zdjęciu w załączeniu). I teraz błagalna prośba do Was o radę, jaka umywalka będzie pasować do takiego kształtu wanny??? Czy to ma znaczenie?

 • kształt nocnika

  czy kształt nockika ma jakieś znaczenie? chcę kupić nocnik dla córeczki, ostatnio widziałam w sklepie klika kształtów (wyższe, niższe, z przodu wyższe...). i jeszcze jedno: czy pozytywka ma znaczenie w nauce "nocnikowania"?

 • Kształt

  Dlaczego właściwie jako ma kształt jajowaty i to jest dobrze, a jeśli użyć słowa jajo-głowy, to już niekoniecznie? Dlaczego Rubik miast idealną kulą jako kształtem się zająć, zabrał się za sześcienne , kanciaste paskudztwo? Dlaczego nie ma standardu dla śniegowych gwiazdek, i zamiast klasycznych