kryzys energetyczny

Więcej o:

kryzys energetyczny

Wypowiedzi na forum o:

kryzys energetyczny

 • Re: KRYZYS energetyczny

  Czy mnie się zdaje czy też tematem wpisu jest "Kryzys energetyczny"? -- A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".

 • znowu kryzys energetyczny

  w Albanii znowu jest kryzys energetyczny juz od tygodnia codziennie na kilka godzin wylaczaja prad kazda dzielnica w innym czasie wynika to z bardzo goracego lata i braku deszczow a wiadomo tutaj prad pochodzi z hydroelektrowni

 • Re: KRYZYS energetyczny

  Jednym z elementów naszego kryzysu energetycznego jest problem elektrowni i kopalni Turów, Czy możesz mi wyjasnić- drogi Smurfie- dlaczego nasi rządzący wolą płacić 1,5 mln ero dziennie kar na rzecz Unii niż "zatkać" Czechom buzie tymi pieniędzmi. Na dziś winni jesteśmy Unii ponad 200 mln złotych.

 • Re: KRYZYS energetyczny

  władzy. > O tym rozmawiajmy i proszę o twoją opinię. Ale tylko w tej sprawie. > Wasilewską, Bieruta czy Potop szwedzki oraz Adama i Ewę zostawmy w spokoju. Do > innego wątku... > > TEMAT WĄTKU KRYZYS ENERGETYCZNY Wojna energetyczna dotyczy także kopalni i elektrowni czynnej od lat 60 . Wydobycie

 • ...To strach przed kryzysem energetycznym ?

  Kaczyński głupio pogrywał z Rosją , a w czasach spodziewanego kryzysu energetycznego ten strach przed retorsją wykopał PiS na daleką druga pozycję.

 • Kryzys energetyczny - milczenie mediow

  wspominac z lezka w oku. Doprowadzi to do poteznego kryzysu energetycznego (juz podczas kryzysu lat 70-tych w USA dochodzilo do strzelanin na stacjach benzynowych), wojen o surowce i zalamania gospodarki swiatowej, najwiekszego w krajach najbardziej uzaleznionych od ropy i najbiedniejszych.

 • RATUJCIE KOLEJ POKI CZAS!! (KRYZYS ENERGETYCZNY)

  wobec nadchodzącego kryzysu energetycznego i penzyny po 10 zł juz za kilka lat rozbudowana sieć sprawnej kolei może uratować naszą gospodarkę

 • Re: Davos: Czy grozi nam kryzys energetyczny

  "niewyczepana energia z Rosji" he, he Pierwszy kraj, któremu grozi kryzys energetyczny to właśnie Rosja drogi Rosjaninie. Radzę wyjechać za kilka lat z Rosji na stałe.

 • Kryzys energetyczny w Iranie?

  dlaczego odmawiasz Iranczykom energii w gniazdkach Najtansza energia dla Iranu jest energia z ropy naftowej. Koszt jej jest niewielki w porownaniu z kosztem energii jadrowej. Zasoby energetyczne Iranu sa dla tego kraju praktycznie niczym nieograniczone i niewyczerpalne w nawet dalekiej przyszlosci.

 • kryzys energetyczny to nic innego jak kryzys polit

  kryzys energetyczny to nic innego jak kryzys polityczny. Niestety nie ma dobrej woli rozwiazania konfliku politycznego, nie zanosi sie wiec na zakonczenie kryzysu energetycznego. A wszystko to dziwnym zbiegiem zaczelo sie od inwazji na Irak. Nie bede wracal do tego tematu, pozwole sobie tylko