Kłomino

Więcej o:

Kłomino

Wypowiedzi na forum o:

Kłomino

 • łubowo-borne-kłomino

  kto lubi jeziora, lasy i mało ludzi - polecam pojezierze drawsko pomorskie... wszedzie pola namiotowe, dzike bardziej lub mniej, w łubowie bardzo miłe i tanie nad samym jeziorem, w bornym kwatery, mnóstwo zwiedzania po wojskach niemieckich i rozyjskich - polecam kłomino miasto wchłaniane przez

 • Kłomino

  Na południowych krańcach poligonu znajduje się zapomniane miasto Kłomino. Kiedyś mieszkali tu żołnierze Armii Radzieckiej. Teraz są to już tylko ruiny osiedla.

 • Kłomino - Mogło dojść do nadużyć

  Centralne Biuro Śledcze sprawdza, czy przy zagospodarowywaniu opuszczonego przez Rosjan miasteczka Kłomino nie doszło do nadużyć. W latach 90. przy pracach mających służyć zagospodarowaniu Kłomina wydatkowano wiele milionów złotych. Dziś jest to miasto wymarłe, w którym prawie nikt nie mieszka.

 • Kłomino - miasto duchów:)

  Kłomino to miasteczko leżące niedaleko Bornego Sulinowa. Do 1992 roku była to jednostka wojsk radzieckich, na mapach teren zaznaczano jako "tereny leśnie", Polacy nie mieli tu wstępu bez przepustek. Obecnie miasto jest jedynym w Polsce miastem na sprzedaż. Zapewniam, że atmosfera w tym miejscu jest

 • Re: Gródek lub Kłomino

  W sumie to chyba oficjalna nazwa tego mista (???) to Kłomino. -- inne spojrzenie na Warszawę ----- jestem zepsuty do szpiku kości:)