józefów

Wypowiedzi na forum o:

józefów

 • XIII Szaradziarskie Mistrzostwa Józefowa

  Miejski Ośrodek Kultury oraz Klub Szaradzistów "Kon-Tiki" zapraszają wszystkich miłośników rozwiązywania krzyżówek na XIII Ogólnopolskie Szaradziarskie Mistrzostwa Józefowa. Turniej odbędzie się w sobotę, 15 lipca 2023 roku o godz. 10:30 w klubie ?Hydrofornia? przy Miejskim Ośrodku Kultury w

 • Józefowie, Józefowie, czy jeszcze istniejesz?

  Z aktywności na tym forum, wynika, że już c?ę Józefowie nie ma... Nie ma co drzeć szat: ot miasto 20 000, co leżało o rzut kamieniem od innego co ma 2 mln.

 • Przedszkola państwowe w Józefowie,które polecicie?

  Hej,może ktoś poleci fajne przedszkole państwowe w Józefowie. Mam na myśli nie tylko takie z rozsądnym personelem,ale z zadbanym,ciekawym wnętrzem i bezpiecznym placem zabaw.Mogą to być też przedszkola prywatne,do których dokłada się Józefów.

 • Józefów - jaki?

  Józefów koło Otwocka? Józefów koło Warszawy? Józefów nad Świdrem? Józefów nad Wisłą? No właśnie - która nazwa jest właściwa? Może wszystkie? Na budynku poczty jest na tablicy napisane 05-420 Józefów k. Otwocka.

 • Re: Fryzjer Józefów

  Również polecam salon anlaya w Józefowie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała :)

 • XII Szaradziarskie Mistrzostwa Józefowa

  Mam nadzieję, że Prezes nie będzie wyciągał konsekwencji za taką samowolkę ;) ale ogłaszam co następuję: Miejski Ośrodek Kultury oraz klub szaradzistów Kon-Tiki zapraszają wszystkich miłośników rozwiązywania krzyżówek na XII Szaradziarskie Mistrzostwa Józefowa. Turniej odbędzie się w sobotę, 16

 • Zwiedzamy Józefów

  Ciekawe i warte zobaczenia miejsca w Józefowie to.......

 • Styczniowy numer "Józefowa nad Świdrem".

  Mamy już dziś 1 lutego, a na nowej stronie internetowej Józefowa, w zakładce "Media" nie widzę publikacji styczniowego numeru "Józefowa nad Świdrem". Pytanie: czy w zeszłym miesiącu ten gminny periodyk nie był redagowany i nie był wydawany?

 • Geodeta Józefów

  Witam mam do wytyczenia niedużą działkę w Józefowie. Prośba o podanie namiarów na sprawdzonego Geodetę oraz o podanie cen (jeśli takie dane posiadacie). Nie ukrywam że zależy mi na czasie więc najlepiej żeby to był człowiek z Józefowa. Dziękuję i pozdrawiam

 • Nowiutki Przewodniczący Rady Miasta Józefowa

  Przewodniczącym Rady Miasta Józefowa został Pan Mariusz Batorski :) Zastępcą Przewodniczącego Rady Miasta Józefowa została Pani Urszula Zielińska :) Brawo! Dobry wybór :)