Galaxidi

Wypowiedzi na forum o:

Galaxidi

 • Galaxidi

  o tak,tak- Galaxidi (urokliwie położone nad Zatoką Koryncką, po stronie Grecji Środkowej) słynie z mącznej wojny na koniec karnawału :)

 • Re: Galaxidi

  Betaki, wprawdzie tutaj Galaxidi bez mąki:), ale powspominasz sobie... Filakia -- Pozdrawiam Jeta0

 • Re: Galaxidi

  Słuchajcie dobre Dusze - podeślijcie w wolnej chwili linka do Galaxidi:) Spędziłam tam kiedyś weekend , miło to przeurocze miejsce wspominam i chętnie się pogapię - ale przecież ja nic nigdy nie umiem znależć w czeluściach internetu:-( A tej gazetce, o której wspomniałam ("Metro") napisano tak:

 • Wesele w Galaxidi w Grecji w 1993 roku

  usmiechajac sie serdecznie. Ja na to wszystko patrzylam i dziekowalam, tak bardzo dziekowalam losowi, ze moglam tutaj byc wlasnie dzis. --------------- Kilka (2, moze 3) zdjec z tego wesela na mojej w kratce "Moich nastepnych ... nascie podrózy" i dalej: "Ateny, Galaxidi 1993" (chyba tak jakos)

 • Wesele w Galaxidi w Grecji w 1993 roku

  serdecznie. Ja na to wszystko patrzyłam i dziękowałam, tak bardzo dziękowałam losowi, że mogłam tutaj być właśnie dziś. --------------- Kilka (2, może 3) zdjęć z tego wesela na mojej w kratce "Moich następnych ... naście podróży" i dalej: "Ateny, Galaxidi 1993" (chyba tak jakoś) Pozdrowienia. B.